„Gelbėtoja“ Gerda Žemaitė – apie santuoką ir planuojamą šeimos pagausėjimą

Gerdos ir Andriaus Žemaičių vestuvės Tailande / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-17 10:42
Televizijos laidų vedėjai, „TV pagalbos“ žvaigždei ir žiūrovų numylėtinei Gerdai Žemaitei praėję metai – ypatingi. Pavasarį žinoma moteris sumainė žiedus su savo mylimuoju, televizijos prodiuseriu Andriumi Žemaičiu ir yra kaip niekada laiminga. Savo džiaugsmu sutuoktiniai nusprendė pasidalinti ir su kitais – pirmą kartą atvėrė naujų bendrų namų Kaune duris ir papasakojo ne tik apie sunkų darbą, pažintį ir meilę, bet ir apie planus susilaukti bendrų vaikų.

Gerda atvira – darbas televizijoje yra sunkus ir dažnai pareikalauja išgyventi net skaudžiausias emocijas. „Jeigu nemokėčiau grįžusi namo palikti visų emocijų už durų, aš, ko gero, negalėčiau čia taip laisvai kalbėtis. Yra visokių žmonių, visokių istorijų, be galo skaudžių – ne viskas taip, kaip norėtųsi“, – TV3 laidoje „Raudonas kilimas“ sakė televizijos žvaigždė.

Moteris dažnai besifilmuodama patenka į situacijas, kurios išties suvirpina širdį: „Būna ir tokių istorijų, kurios sukrečia iki širdies gelmių. Tos istorijos, kurios baigiasi laimingai ir žmonės pakeičia savo gyvenimo būdą – jos atperka viską. Gali daug geriau jaustis klampodama per purvyną pas mamą, kuriai pavyko susigrąžinti vaikus ir ji suprato, kas yra gyvenimo laimė, nei eidama raudonu kilimu. Galvoju, kad jei nebūtų tų laimingų pabaigų, nežinau, ar galėčiau dirbti tokį darbą.“

Tačiau po ilgos dienos G. Žemaitė grįžta į namus, kur jos laukia mylimas vyras. Laidų vedėja atskleidė jos bei A. Žemaičio pažinties istoriją. „Nors aš „TV pagalbą“ anksčiau žiūrėdavau, bet kas yra Andrius Žemaitis, nežinojau. Jis man pasakė, kad nori pakviesti prisidėti prie projekto, pabandyti. Pagalvojau, kad susitikti verta. Jis atvyko į Marijampolę, mes susitikome kavinėje“, – sakė G. Žemaitė.

„Viskas buvo paprastai, natūraliai ir organiškai. Mes bendravome kartu su savo vaikais, pramogaudavome. Ir aš pamačiau, kad tai yra žmogus, kuris patinka mano vaikams, aš susikalbu su jos vaiku. Tai nebuvo kažkoks smūgis – ji visada buvo šalia“, – mylimajai antrins A. Žemaitis.

Pavasarį Gerda ir Andrius atšventė net dvejas vestuves. Pirmiausia pora romantiškai dviese susituokė Tailande, o grįžę žiedus dar kartą sumainė draugų ir artimųjų būryje Marijampolėje. Sutuoktiniai tikino, kad balandžio 19-oji šventei buvo pasirinkta ne atsitiktinai.

„Norėjau datos, kuri man buvo labai svarbi – mano tėvų vestuvių datos. Jie labai gražiai ir laimingai nugyveno visą gyvenimą. Santykius, manau, reikia įteisinti tada, jei pora galvoja turėti vaikų. Mes dar galvojame turėti“, – intrigavo G. Žemaitė

Laidoje „Raudonas kilimas“ G. Žemaitė kalbėjo ir apie tai, kad vos vyras – puikus tėvas, kuris visuomet pasirūpina ne tik vaikais, bet ir bendra buitimi. Būtent dėl to moteris atskleidė judviejų planus susilaukti ir bendrų vaikų.

„Jis yra nuostabus tėvas. Jis vaikais be galo rūpinasi, jo santykis su vaikais ir tai, kaip jis su jais bendrauja – apie tai galiu atsiliepti tik geriausiai. Turbūt ne veltui pasirinkau šitą vyrą būti savo vaiko tėčiu“, – šypsojosi G. Žemaitė.

Kokia yra populiarumo ir darbo televizijoje kaina? Kaip savo pažinties istoriją atsimena jau šešerius metus kartu skaičiuojantys G. ir A. Žemaičiai? Koks jų laimingų santykių receptas? Apie darbą, meilę vienas kitam ir norą susilaukti vaikų žinomi televizijos veidai pasakos jau šiandien 18 val. laidoje „Raudonas kilimas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai