„Gelbėkit vaikus“ paramos koncerto metu suaukota įspūdinga suma

„Gelbėkit vaikus“ paramos koncerto metu suaukota įspūdinga suma
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-17 12:26
Penktadienio vakarą LNK eteryje vyko ypatingas renginys. Jau tradiciniu tapęs labdaros telemaratonas „Už vaikystę“ kasmet sutraukia ne tik žinomiausius Lietuvos atlikėjus, bet ir tūkstančius gerų žmonių, aukojančių vaikų dienos centrams.

„Dovanokime šypsenas“, – tokiu raginimu transliacijos vedėjai Rūta Mikelkevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė ir Giedrius Leškevičius kvietė susiburti ir aukoti. Scenoje jiems antrino ir gražiausius pasirodymus dovanojo Irena ir Žilvinas Žvaguliai, Vaida Genytė, Neringa Nekrašiūtė, Radži Aleksandrovičius, Edgaras Lubys, Kotryna Juodzevičiūtė ir kitos scenos žvaigždės.

Renginio metu buvo ne tik pasakojamos ypatingos vaikų dienos centrų ir juose globojamų vaikų istorijos – savo išgyvenimais bei gyvenimiška patirtimi dalijosi ir pramogų bei sporto pasaulio atstovai. Laura Asadauskaitė ir Andrėjus Zadnebrovskis atskleidė, kodėl nusprendė įsivaikinti mergytę, Erika Purauskytė kalbėjo apie ypatingai skaudžius išgyvenimus vaikystėje ir patirtį tapus mama, savo istorijas taip pat pasakojo Živilė Vaškytė, Edgaras Lubys, Radži Aleksandrovičius ir Gopalas, Eglės ir Rimvydo Vaitkevičių šeimyna, Stano, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Rimvydas Širvinskas-Makalius.

„Neįtikėtinas žmonių gerumas. Tik jūsų dėka šiandien surinkome daugiau nei 150 0000 eurų, skirtų pagerinti vaikų kasdienybė ir jų veidus nušviesti šypsenomis“, – įspūdingo renginio pabaigoje pranešė vedėjai.

„Gelbėkit vaikus” šį paramos koncertą su LNK organizuoja nuo 2012-ųjų. Per visus šiuos metus LNK televizijos žiūrovų vargstantiems Lietuvos vaikams suaukota suma perkopė 1 mln. eurų

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai