„Gelbėkit vaikus“ ambasadoriumi tapęs Jonas Valančiūnas: „Vaikų klausimai yra lengvesni nei žurnalistų“

Jonas Valančiūnas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-17 17:35
Nuo šiandien kiekvienas smaguris gali prisidėti prie gražesnės „Gelbėkit vaikus“ kuruojamų Vaikų dienos centrų mažųjų lankytojų kasdienybės, mat parduotuvių lentynose atsiras unikalūs saldainiai „Aitvaras“, kuriuos įsigiję pirkėjai parems šios visuomeninės organizacijos dienos centrus, besirūpinančius vaikais iš socialiai remtinų ir socialinės rizikos šeimų. Juos penktadienio popietę viename sostinės prekybos centrų pristatė debiutinį sezoną NBA lygoje sužaidęs ir į Lietuvą grįžęs krepšininkas, „Gelbėkit vaikus“ gerumo ambasadorius Jonas Valančiūnas.

Kalbėdamas ir bendraudamas su žurnalistais Jonas vengė klausimų, susijusių su asmeniniu gyvenimu, tačiau mielai kalbėjo apie kilnią akciją. „Jau prieš tai teko bendradarbiauti su šia organizacija, nesu abejingas problemoms, kurios yra susijusios su vaikais. Smagu, kad jie visokius piešinius neša, rodo dėmesį, todėl ir aš stengiuosi duoti kiek galiu vaikams, padėti jiems ir ištiesti ranką. Noriu paraginti krepšininkus ir ne tik juos prisidėti prie šios akcijos“ – ragino krepšininkas.

Paklausus, kaip Jonui sekasi bendrauti su vaikais, jis nusijuokė: „Neblogai sekasi su jais bendrauti. Matote: dabar bendraujame, kalbamės, juokiamės ir tiek.“ J.Valančiūnas metė akmenį į žurnalistų daržą, mat, anot jo, vaikų klausimai yra daug geresni už žiniasklaidos atstovų, nes jie nėra tokie provokuojantys. Jonas prisipažino, kad bendravimas su vaikais jį visada nukelia į praeitį ir vaikystės prisiminimus.

J.Valančiūnas užtikrino, kad pasibaigus renginiui, jis eis pirkti saldainių. Paklaustas, ar daug jų suvalgo, tik nusijuokė: „Dabar daug valgysiu, tačiau tikiuosi, kad daug svorio nepriaugsiu.“

Kartu su juo pristatyme dalyvavo ir atlikėja Diana Dargienė su dukra Unė, kurios susirinkusius džiugintino savo dainomis. Susirinkusieji buvo kviečiami ragauti ir įsigyti saldainių ir taip paremti „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai