Geidžiamiausias sostinės naktinis klubas ,,Anna Mesha. Butas’’ paruošė įkvepiančią programą naktinėtojams

Klube "Anna Mesha.Butas" ir restorane "Bizzare" - daug naujienų / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-10 17:52
Naujausias Vilniaus naktinis klubas ,,Anna Mesha. Butas’’ ir neseniai griausmingai duris atvėręs restoranas ,,Bizarre’’ pradeda išskirtinį renginių ciklą kviestinei, kokybišką naktinį gyvenimą vertinančiai publikai – šie vakarėliai kartą per mėnesį apjungs sostinės stilingus žmones bei garsius atlikėjus iš užsienio.

"Pasaulio didmiesčiuose naktinio gyvenimo kultūros lyderiai klubai ir restoranai dažnai rengia išskirtinius kokteilių vakarėlius. Šią tradiciją norime perkelti ir į Vilnių. Rafinuoti, pagal ypatingus receptus kurti kokteiliai, stilingi svečiai, pasaulinio lygio koncertuojančios žvaigždės – geriausias šaunaus vakaro derinys’’, – pasakojo restoranų komplekso ,,Bizarre’’ atstovai.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šios vietos turtingas interjeras, nuolat tobulinami skirtingų dviejų virtuvių patiekalai, pasaulinio lygio šefai maloniai nustebina ne tik vilniečius, bet ir užsienio svečius.

Šeštadienį Ojay Morgan, pasauliui geriau žinomas Zebra Katz sceniniu slapyvardžiu grįžta į Lietuvą surengti unikalų pasirodymą neseniai atsidariusiame naktiniame klube ,,Anna Mesha. Butas’’.

Ekscentriška išvaizda, slo-mo ritmai, provokuojantys vaizdo klipai reperiui iš Niujorko pelnė vieno originaliausių muzikos kūrėjų etiketę bei mados pasaulio pagarbą. Jo kūriniai skamba didžiausiuose muzikos festivaliuose nuo Sonar iki Berlyno ir garsiausiose mados savaitėse, interviu spausdina ,,Pitchfor”, ,,NY Times“, ,,Vogue”.

Restorane ,,Bizarre’’ specialiai surengtame uždarame renginyje Zebra Katz susitiks su sostinės naktinio gyvenimo mylėtojais – vienintelei progai įsiamžinti ir pabendrauti su charizmatiškuoju atlikėju susirinks gausus būrys žinomų šalies veidų. ,,Restorano ,,Bizarre” erdvės įsikūrusios per kelis aukštus, kur viena iš jaukių erdvių bus skirta šiam vakarėliui. Renginį papuoš prekės ženklo ,,The Dark” kūriniai ir ,,Rūta Model Management” modeliai. Po vidurnakčio Zebra Katz surengs pasirodymą paslaptingajame klube ,,Anna Mesha. Butas’’.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

,,Anna Mesha. Butas’’ – ypatinga erdvė pačiame Vilniaus miesto centre, skirta tikriems muzikos mylėtojams. Duris pirmą kartą atvėrusi tik šių metų sausio 13 dieną, ši vieta jau sugebėjo tapti tikra Vilniaus vakarėlių mylėtojų, Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių ir užsienio svečių drauge.

,,Per nepilnus du mėnesius mano svečiuose jau spėjo apsilankyti daugiau nei 3000 lankytojų, pasirodyti Justė Starinskaitė, Beissoul&Einius, SillyCut, DJ Samanta, Rebelheart, į mano butą savo turo Europoje metu netikėtai užsuko net Kanados hip-hopo žvaigždė Night Lovell. O dabar su nekantrumu svečiuose laukiu ir paties Zebra Katz ”, – intriguoja paslaptingoji Anna Mesha.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai