Geidžiamiausias plaukų aksesuaras – juodas kaspinas

Emily Ratajkowski / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nors tai tendencija, siūloma ateinančiam rudeniui, jau dabar Holivudo gražuolės ir instagramo karalienės puošia kasas, arklio uodegas ir kuodus juodu kaspinu. Tai taip gražu, elegantiška ir kartu paprasta, kad norisi paklausti: kodėl nesugalvojome to anksčiau?

Štai, pavyzdžiui, Paryžiaus mados savaitėje apsilankiusi aktorė bei modelis Emily Ratajkowski savo laisvai pintą kasą papuošė kaspinėliu ir tai išbaigė puikų, pavasarišką jos įvaizdį (žr. nuotr. viršuje).

„Marchesa“, ruduo-žiema'17 / Vida Press nuotr.

Tai neseniai matėme ir ant Niujorko mados savaitės podiumo – „Marchesa“ ir „Tory Burch“ ateinančių rudens / žiemos kolekcijose modelių plaukai buvo papuošti nemenkais kaspinais. Kaip pasakojo „Marchesa“ plaukų stilistas Antonio Corralas Carelo, norėjosi sukurti gana minimalią, prancūzišką šukuoseną. Ir nors ji atrodo elegantiškai, stilistas stengėsi, kad įvaizdis nebūtų pernelyg nuglostytas.

„Marchesa“, ruduo-žiema'17 / Vida Press nuotr.

Tokį, tik minimalistiškesnį, įvaizdį matėme dar anksčiau – aktorė Sienna Miller „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijoje pasirodė susirišusi aukštą arklio uodegą juodu kaspinėliu.

„Marchesa“, ruduo-žiema'17 / Vida Press nuotr.

Nors populiariausi – šilkiniai kaspinai, prabangiai ir gražiai atrodo ir aksominiai ar net velvetiniai. Juos labai madinga rišti ir ant kaklo ar riešo.

„Marchesa“, ruduo-žiema'17 / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau