Geidžiamiausiais tituluojami aktoriai dramoje „Optimisto istorija“ suvaidino psichinę negalią turinčius ligonius

Filmas „Optimisto istorija“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-13 12:57
Nuo komiško vaidmens komedijoje „Pagirios Las Vegase“ iki „Oskaru“ vertinamo darbo romantinėje dramoje „Optimisto istorija“. Seksualiausiu planetos vyru tituluojamam aktoriui Bradley'iui Cooperiui tekęs pamišusio pedagogo vaidmuo režisieriaus Davido O. Russello juostoje „Optimisto istorija“ (orig. „Silver Linings Playbook“) iš tiesų pranašauja aukščiausią aktorinį meistriškumą vainikuojantį apdovanojimą.

Savo įvertinimų bagažą pamažu pildo ir kita šios juostos aktorė Jennifer Lawrence, šią savaitę tituluota geidžiamiausia pasaulio moterimi.

22-ejų žvaigždė, išgarsėjusi filme „Bado žaidynės“, sublizgėjo geidžiamiausių planetos moterų rinkimuose ir aplenkė Milą Kunis, manekenę Kate Upton, dainininkę Rihanną ir aktorę Emmą Stone. „Optimisto istorijoje“ J. Lawrence suvaidino psichinę negalią turinčią jauną merginą. Šis jaunosios aktorės vaidmuo kritikų taip pat įvertintas itin palankiai.

Todėl nieko nuostabaus, kad žiūrovai tarp dviejų seksualiausių ir geidžiamiausių planetos žmonių pastebėjo užgimusį glaudų tarpusavio ryšį.

„Man labai pasisekė, kad teko nusifilmuoti su ja, – neslėpė aktorius B.Cooperis. – Neįsivaizduoju nieko kito, kas geriau suvaidintų jos heroję. Viskas, kaip ji flirtuoja šiame filme, tobulai tinka jos charakteriui.“

B. Cooperis prisipažino, kad tarp aktorių išties tvyrojo keista jausmų chemija.

„Mes, kaip ir mūsų herojai, taip aktyviai neapkenčiame vienas kito, kad yra reali tikimybė, jog kažkas iš tiesų vyksta, – intrigavo B. Cooperis. – Tiek filmavimo aikštelėje, tiek už jos ribų mes daug juokėmės. Jennifer yra nuostabi aktorė ir mes puikiai suprantame vienas kitą. Šis vaidmuo yra labai artimas jos asmenybei – ji tokia pat komunikabili, linksma ir sako žmonėms tik tai, ką galvoja. Tuo pačiu metu ji nepaprastai išmintinga, jautri bei gabi aktorė.“

Filme pasakojama istorija, kaip B. Cooperio vaidinamas herojus Patas, buvęs mokytojas, po aštuonių mėnesių, praleistų psichiatrijos klinikoje, grįžta gyventi pas tėvus. Praradęs žmoną, darbą ir namus, pedagogas stengiasi neprarasti pozityvumo ir siekia pamažu vėl atsistoti ant kojų. Tačiau nuolat kovodamas su vis sugrįžtančia neviltimi ir depresija, jis vieną dieną sutinka Tiffany (Jennifer Lawrence): paslaptingą jauną merginą su savomis problemomis. Ji pasisiūlo padėti jam susigrąžinti mylimą žmoną – su sąlyga, kad buvęs mokytojas padarys kai ką labai svarbaus dėl jos. Netikėtas ir keistas tarpusavio ryšys pamažu tampa tam tikra laimės terapija jiems abiems.

„Optimisto istorija“ Lietuvos kino teatruose – nuo gruodžio 14 d.

Žmonės.lt