Geidžiamiausia sezono rankinė – skulptūriška ir būtinai gelsvai rudų atspalvių

Linda Tol / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 13:18
Pavasario-vasaros sezoną vyrauja daugybė rankinių krypčių: nuo tam tikrų formų, odos tipų iki spalvų. Kai kurios kryptys madingomis vadinamos kiekvieną pavasarį. Galbūt jos net pabodusios, bet paklausios ir dailiai papildo pavasarėjantį garderobą. Tai gėlių raštai, dryžiai, balti ir pasteliniai atspalviai arba priešingi – ryškūs tonai, ypač raudona.

Pavasarį yra ir tendencijų, kurios suskambės naujai. Veikiausiai tokias rankines parduotuvių lentynose jau matėte, tačiau prie jų nestabtelėjote. Tiesiog anksčiau jos nebuvo aktualios, apie jas mažai kas kalbėjo ir etiketės su užrašu „madinga“ nekabino. Tai pintos rankinės iš odos juostų, šakelių ar šiaudų, taip pat sukritusios trikampės ir gelsvai rudos (tan bag – liet. „įdegusios“). Būtent pastarosios tituluojamos sezono pažiba.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Modernaus silueto „įdegusią“ rankinę tikrai verta įsigyti. Ne tik dėl to, kad madingos, bet ir todėl, kad jos universalios, tinka prie daugybės derinių ir spalvinių sprendimų.

Gelsvai rudas atspalvis priskiriamas klasikinių spalvų grupei, todėl iš mados jis nedings. Prie gelsvai rudos itin dera auksinės detalės. Kaip tik šį pavasarį madingi masyvūs auksu žvilgančio metalo papuošalai, ypač auskarai.

Jeigu norite, kad įvaizdis atrodytų šiuolaikiškai ir įgautų modernumo, pirmenybę teikite griežtesnių formų rankinėms, siūtoms iš standesnės odos. Jos gali būti ir kabinamos ant peties, ir nešamos rankoje arba mažesnės, aiškios geometrinės figūros (vienos madingiausių apskritos ir pusmėnulio formos).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Laisvalaikiui ir pasivaikščiojimams mieste, kai pakanka nedidelio rankinuko, ieškokite patogaus, kabinamo skersai kūno. Darbui – talpesnės rankinės, išlaikančios kietą formą, tokia atrodys profesionaliau. Kai norėsis pasipuošti išskirtiniu aksesuaru, rinkis skulptūrišką minimalistinio stiliaus rankinę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daugiau stiliaus patarimų rasite tinklaraštininkės Vaidilės Marijos Vasiliauskaitės platformoje www.flowerwheels.com.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai