Geidžiamiausia Holivudo paauglė Millie Bobby Brown

Milly Bobby Brown seriale „Keisti dalykai“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 12:40
Vos trylikos sulaukusi Millie Bobby BROWN pelnytai vadinama geidžiamiausia Holivudo paaugle. Pati aktorė už savo sėkmę nesiliauja dėkoti tėvams.

Pavojingų eksperimentų slaptoje valstybinėje laboratorijoje metu mokslininkai atveria vartus į kitą dimensiją – tamsų ir kraupų paralelinį pasaulį, kuriame viešpatauja monstrai. Kai kurie iš jų įsiveržia į mūsų pasaulį. Su pabaisomis tenka kovoti mažo miestelio šerifui, grupelei paauglių ir mergaitei, turinčiai ypatingų galių. Toks yra jau kultinio „Netflix“ serialo „Keisti dalykai“ („Stranger Things“) siužetas. Minėtą mergaitę, seriale vadinamą tiesiog Nr. 11, arba L, ir įkūnija charizmatiškoji Millie Bobby Brown, kurios karjerai šis vaidmuo, regis, gali padaryti tokią pačią įtaką, kokią kitai vaikystėje išgarsėjusiai kino žvaigždei – Danieliui Radcliffe’ui – kažkada padarė Haris Poteris.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ir dėl to abejoti neverta: milijonai gerbėjų visame pasaulyje jau kopijuoja jos aprangos stilių, aksesuarus, net elgesį. Žurnalas „Time“ ją įrašė į 30-ies 2017 metais įtakingiausių pasaulio paauglių sąrašą. Vien instagrame Millie Bobby Brown turi 8,9 milijono sekėjų, o po savo nuotraukomis surenka net iki 3 milijonų „patinka“! Už vieną serialo „Keisti dalykai“ seriją, leidinio „Hollywood Reporter“ žiniomis, paauglė uždirba 25 tūkstančius eurų, o jos turtas jau vertinamas maždaug 5,6 milijono – didžiąją dalį pajamų atneša reklamos sutartys su tokiomis kompanijomis kaip „Calvin Klein“ ir „Converse“ (šiemet panelę Brown ėmėsi globoti garsi modelių agentūra „IMG Models“). Nesnaudžia ir Holivudas – 2019-aisiais jaunąją aktorę išvysime filme „Godzila – monstrų karalius“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau svarbiausia yra tai, kad net taip anksti pakilusi į pramogų pasaulio olimpą Millie Bobby Brown neužrietė nosies. „Puikiai pamenu ir tokias dienas, kai tėvai neturėjo už ką mums nupirkti duonos ar sumokėti būsto nuomos“, – santūriai prisipažino klausiama, kaip jai pavyksta taip tvirtai stovėti ant žemės. Trečioji iš keturių Kelly ir Roberto Brownų atžalų pasaulį išvydo Ispanijoje, Marbeljoje, tačiau kai mergaitei buvo ketveri, šeima grįžo į Angliją, o dar po ketverių metų nutarė išbandyti laimę kitoje Atlanto pusėje – taip atsidūrė Floridoje. Nuo mažens svajojusi vaidinti Millie išsiprašė savaitgaliais lankyti aktorinio meistriškumo pamokas. Nors šeima tuo metu vertėsi sunkiai, Brownai ne tik nepagailėjo lėšų dukros talentui lavinti, bet ir persikėlė dėl jos į Los Andželą, ten gabiai mergaitei atsivėrė kur kas palankesnės karjeros perspektyvos. Pirmąjį darbą Millie Bobby gavo dar nespėjusi naujoje vietoje nė apšilti kojų – įkūnijo jauną Alisą ABC televizijos seriale „Kartą Stebuklų šalyje“ pagal Lewiso Carrollo kūrinius, o dabar trylikametės karjera rūpinasi agentas, tarp kurio klientų yra ir režisierius Stevenas Spielbergas bei kino žvaigždė Charlize Theron...

Naujausi straipsniai