Gegužės kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

Alyvos
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Astrologė Lana Kutkytė atskleidžia, kokiomis dienomis patartina gilintis į veiklą, santykius, o kuriomis geriau privengti rodyti iniciatyvą, atsakingiau elgtis darbo kolektyve. Kuri diena žadama pati geriausia?

1 savaitė

Gegužės 1 d.

Astrologė Lana Kutkytė

Viena iš harmoningiausių mėnesio dienų, tinkama romantiškiems pasimatymams, susitikimams su draugais, kūrybai, idėjų įgyvendinimui, savęs pažinimui. Laikas tarp 15.30 ir 17.30 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar svarbiems susitikimams. Vakaras nuo 17.30 val. ypatingai palankus bendravimui, tačiau ne tiek dalykiniam, kiek romantiškam.

Gegužės 2 d.

Tai vienatvės ir gilių apmąstymų diena. Visgi tai nereiškia, jog ji nėra sėkminga – tereikia ją išnaudoti tinkamai. Neskubėkite aktyviai veikti išoriniame pasaulyje, o verčiau intuityviai ir išmintingai sudėliokite savo ateities viziją. Svarbiausius jums darbus pasistenkite skirti tarp 14–16 val. – tai harmoningiausias laikas. Sudėtingiausias metas nusimato nuo 16.30 iki 20.40 val.

Gegužės 3 d.

Tai gana „tuščia diena“ – bus nelengva nuveikti kažką konkretaus ir reikšmingo. Protingiausia būtų šią dieną skirti smulkiems darbams, kurie nereikalauja aktyvaus bendravimo su aplinka, rizikos ar greičio veiksmuose. Pasistenkite kuo mažiau kalbėti, nes daugiau nei įprastai galimybių per netinkamą žodį sudaryti blogą aplinkinių nuomonę apie jus.

Gegužės 4 d.

Diena gana harmoninga, be didelių įtampos aspektų, ypač palanki tiems, kurie yra aktyvūs, turi savyje daug ugnies elemento. Visgi diena nėra tinkama naujiems darbams pradėti, o labiau palanki tęsti tuos veiksmus, kuriuos jau anksčiau pradėjote. Vaisinga diena užsiimti vizualizacija.

Gegužės 5 d.

Mėnulis jau „senas“, nebeturi augimo jėgos, todėl svarbu naujų darbų pradžia atidėti kitai savaitei, o šią dieną skirti įprastiems reikalams tvarkyti, sportui, tvarkymuisi namuose. Laikas tarp 18.10 ir 20.10 val. nėra efektyvus, todėl šį laiką skirkite poilsiui.

Gegužės 6 d.

Viena iš nepalankiausių dienų. Jei šiandien ateitų kokie nors pasiūlymai ar jums patiems kiltų impulsas nuveikti kažką rimto arba naujo – pasistenkite susilaikyti, nes mažai galimybių bus šias idėjas vaisingai plėtoti ateityje. Tai, kas naujo ateis šiandien, turės per mažai šviesios energijos, aukštesnių jėgų palaikymo.

Gegužės 7 d.

Puiki diena darbštuoliams bei iš prigimtiems praktiškiems žmonėms. Jei tik panorėsite, galėsite nuveikti nemažai darbų, kurie jūsų kasdienybę pavers labiau komfortiška. Pasistenkite susilaikyti nuo persivalgymo, nes ateityje tai gali kartotis ir pavirsti žalingu įpročiu. Laikas tarp 17.30 ir 19.30 val. nėra efektyvus svarbiems darbams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Astrologės Lanos Kutkytės gegužės mėnesio horoskopas

Gegužės 8 d.

Aktyvi diena, labiausiai palanki tiems, kurie geba greitai reaguoti bei žvelgti į gyvenimą lengvai, be dramų ir prisirišimų. Tai nėra palankus metas vienatvei, todėl bendraukite, pasidomėkite kitų žmonių gyvenimais, pademonstruokite aplinkiniais, jog domitės jais. Visgi bendrauti patartina tik su jau gerai pažistamais žmonėmis, su kuriais paprastai gerai sutariate.

2 savaitė

Gegužės 9 d.

Palanki diena mokslams, įvairiems darbams, kurie reikalauja loginio mąstymo ir greičio. Tiek šiandien, tiek ir rytoj pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir išmokti. Šios dienos informacija gali būti naudinga tiek augimui darbe, tiek ir dvasiniam tobulėjimui. Visus darbus pasistenkite nudirbti iki 18.20 val., nes vėliau jau labiau norėsis ramybės ir poilsio, o ne dinamiškų veiksmų.

Gegužės 10 d.

Būtinai skirkite dėmesio tam projektui ar santykiams, kurie jums labiausiai rūpi.

Tai viena iš harmoningiausių mėnesio dienų, tinkama beveik visiems darbams. Tiesa, gali būti sudėtingiau tvarkyti reikalus, kurie reikalauja šaltakraujiškos logikos ir griežtos disciplinos. Vis dėlto šiandien aplinkybės to greičiausiai ir nereikalaus. Būtinai skirkite dėmesio tam projektui ar santykiams, kurie jums labiausiai rūpi. Tinkama diena pirkti drabužius, kosmetiką bei apsilankyti grožio salone.

Gegužės 11 d.

Rytas nuo 9.30 iki 11.30 val. gana avaringas, todėl vairuoti bei dirbti su technika vertėtų ypač atsargiai. Likusios dienos fonas gana harmoningas, ypač tinkamas kūrybai, grožiui, šeimos reikalams, įvairiems praktiškiems darbams.

Gegužės 12 d.

Temperamentinga diena, kuriuos metu net ir didžiausi tinginiai norės kažką nuveikti, judėti, bendrauti, realizuoti save. Ypatingai dinamiškas nusimato rytas tarp 8 ir 11val. Svarbu prisiminti, jog šią dieną kaip niekad svarbu sakyti tik tiesą, kadangi melas bus ypač greitai paviešintas.

Gegužės 13 d.

Tai viena iš tų dienų, kuriuoje bus visko, tad pasiruoškite aktyviai dienotvarkei. Dienos planai gali keistis net kelis kartus, o vienokios ar kitokios staigmenos laukia beveiks kiekvieno. Tai gilios transformacijos, reikalingų pokyčių diena. Svarbiausius dienos darbus palankiausia būtų pradėti nuo 9.30 val.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mamos pamokos dukrai: išmokykite ją mylėti save!

Gegužės 14 d.

Tarp 16.30 ir 18.30 val. laukia konfliktiškas laikas, todėl pasistenkite nesiaiškinti santykių ir vengti aktyvių veiksmų arba sporto.

Rimtus reikalus svarbu sutvarkyti iki 12 val., kadangi vėliau dienos fonas atneš nemažai iliuzijų, klaidų, painiavos. Užtat tai puikus metas sutvarkyti namus, išmesti nereikalingus daiktus, pasirūpinti sveikata, higiena, skirti dėmesio naminiams gyvūnams. Tarp 16.30 ir 18.30 val. laukia konfliktiškas laikas, todėl pasistenkite nesiaiškinti santykių ir vengti aktyvių veiksmų arba sporto.

Gegužės 15 d.

Laikas iki 14.20 val. palankiausias poilsiui ir vienatvei, kadangi taip jus išvengsite nemažai problemų su aplinkiniais. Po pietų užplūs jau kitokios, harmoningos nuotaikos. Nors ir sekmadienis, tačiau šis metas labiau tinkamas praktiškiems darbams nei malonumams ar poilsiui. Net ir daug dirbdami, jausitės gerai, todėl palanku išnaudoti šį laiką tinkamai ir pagaliau sutvarkyti tai, ką jau seniai norėjote sutvarkyti.

3 savaitė

Gegužės 16 d.

Rami, harmoninga ir gal net kažkiek nuobodi diena. Nenusimato jokių staigių ir nemalonių įvykių, tačiau ir progų džiaugtis gali stigti. Nusimato darbinga ir disciplinos bei kruopštumo reikalaujanti diena, kuriuos metu galima nuveikti tiek, kiek paprastai nuveikiama per kelias dienas. Gražiausias dienos laikas 11.20–13.20 val.

Gegužės 17 d.

Skirkite kuo daugiau dėmesio savo antrajai pusei. Santykiai, bendradarbiavimas, rimta meilė – tai svarbiausia šios dienos tema. Daugiausia nuveiks tie, kurie noriai bendraus su aplinkiniais. Bus svarbu tinkamai atrodyti ir prisiderinti prie aplinkos reikalavimų.

Gegužės 18 d.

Dienos fonas atneš poreikį bendrauti, domėtis kitais, skirti susitikimus. Pasistenkite neplanuoti aktyvių veiksmų ar svarbių pokalbių nuo 7.40 iki 8.40 val. bei tarp 17.30 ir 19.30 val. Tai ne tik avaringi, bet ir konfliktiški, sunkiai nuspėjami laiko tarpai.

Gegužės 19 d.

Protingiausia bus pradėti dienos darbus nuo 10 val. Svarbiausia bus pasistengti sudėlioti dienotvarkę taip, kad nereikėtų daryti darbų, kurių nemėgstate arba nesugebate, arba bendrauti su žmonėmis, su kuriais bendrauti nenorite. Šios dienos įvykiai turės tendenciją pasikartoti ir ateityje.

Gegužės 20 d.

Diena nusimato išties rimta ir viena iš švienčiausių šį mėnesį, todėl skirkite ją tik prasmingiems, neegoistiškiems veiksmams.

Įtemptas ir konfliktiškas laikas nusimato nuo 11.40 iki 13.40 val. Likusios dienos fonas laukia gana harmoningas ir įdomus. Jei įsiklausysite į išorinius įvykius bei savo vidinias pajautas, nesunkiai suvoksite tą kryptį, kuriuoje esate ne tik sėkmingas, bet ir naudingas kitiems. Diena nusimato išties rimta ir viena iš švienčiausių šį mėnesį, todėl skirkite ją tik prasmingiems, neegoistiškiems veiksmams bei dvasiniam tobulėjimui. Tuščioms linksmybėms nėra tinkamas metas.

Gegužės 21 d.

Jei tik galite, skirkite dieną vienatvei, maldai, ramiems apmąstymams ir poilsiui. Tai viena iš sunkiausią foną nešančių dienų, todėl nusimato nemažai sunkiai suvaldomų ir nemalonių situacijų. Pasistenkite vengti santykių aiškinimosi bei gyvenimą kardinaliai keičiančių sprendimų, kadangi greičiausiai jie bus priimti dėl nesuvaldomų emocijų ir nuoskaidų dėl praeities situacijų.

Gegužės 22 d.

Dauguma šiandien gali jaustis prastai dėl to, jog prastai išsimiegojo arba sapnavo nemalonius, bauginančius sapnus. Vertėtų atkreipti į juos dėmesį, kadangi jie signalizuoja apie neišspręstas ir jus kankinančias problemas. Visgi tai nebūtinai yra pranašiški sapnai. Diena bus aktyvi, tačiau tuo pat metu ir agresyvi dėl didžiulės vyriškos energijos sankaupos bei įtemptų aspektų.

TAIP PAT SKAITYKITE: 50 gyvenimo tiesų, kurias motina privalo įskiepyti dukrai

4 savaitė

Gegužės 23 d.

Nuo 10.20 val. laukia džiaugsminga ir dinamiška diena, kupina optimizmo bei noro švęsti gyvenimą. Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi ir nebijo drąsiai veikti. Palanku skirti laiką tiek darbui, tiek ir meilei. Meilė šiandien bus ugninė, romantiška ir aistringa, nors ir nebūtinai pastovi. Laikas nuo 17.40 iki 19.40 val. palankus susitikti su bendraminčiais, kolegomis arba draugais.

Gegužės 24 d.

Jeigu šiandien kažkas jus kritikuotų, sakytų komplimentus, duotų netikėtą patarimą – įsiklausykite, kadangi tai greičiausiai turi gilią prasmę.

Tai darbinga, praktiška ir emociškai šalta diena, tad protingiau ją skirti konkretiems ir rimtiems darbams, o ne romantikai ar draugiškiems susitikimams.

Kita vertus, tai mistiška diena, kuriuos metu kiekvieną lydės jam aktualūs ženklai iš aplinkos. Taigi, jeigu šiandien kažkas jus kritikuotų, sakytų komplimentus, duotų netikėtą patarimą – įsiklausykite, kadangi tai greičiausiai turi gilią prasmę.

Gegužės 25 d.

Nemaloni ir kai kuriems net pavojinga diena. Gali kilti problemų ne tik meilės santykiuose, bet darbe. Dauguma šias problemas inicijuos sau patys, to net nesuvokdami. Svarbu susilaikyti nuo noro reikšti pretenzijas aplinkiniams, kažko reikalauti iš viršininko arba krepti dėmesį į netikėtai kilusį poreikį nuveikti kažką naujo ir reikšmingo. Šios dienos energijos gana tamsios, sunkios ir įpainiojančios į nereikalingas situacijas.

Gegužės 26 d.

Tiems, kurie yra samdomi darbuotojai, bus svarbu atlaikyti galimus viršininko priekaištus. Tiems, kurie turi savo verslą, gali tekti tvarkyti tuos reikalus, kurie yra ne tik nuobodūs ir neišvengiami, bet ir sunkiai sutvarkomi, reikalaujantys daug pastangų, kantrybės ir laiko. Vakaras palankus maloniems susitikimams.

Gegužės 27 d.

Aktyvi diena, kuri palanki tik tiems, kurie geba dirbti su kolektyvu, moka komunikuoti ir turi savyje neeilinių idėjų, kuriomis noriai dalinasi su kitais. Vienišiams arba tiems, kurie nori aktyviai, diktatoriškai ir nelanksčiai vadovauti kitiems, – nepavyks pasiekti norimų rezultatų. Draugiškumas, prisitaikymas ir pagarba kitiems – tai šiandien raktas į sėkmę.

Gegužės 28 d.

Net jeigu to ir nenorite, gausite išties daug jums aktualios informacijos. Tai mokslų diena, todėl palanku pirkti knygas, ieškoti informacijos internete, lankytis įvairiuose apmokymuose bei bendrauti su tais, kurie gali suteikti jums įdomios informacijos. Vakarą geriau praleisti namuose.

Gegužės 29 d.

Emocionali, agresyvi ir viena iš sunkiausiai suvaldomų dienų, kuomet bus sunku suvaldyti poreikį emocionaliai išsakyti aplinkiniams savo nepasitenkinimo priežastį. Jei tik galite, praleiskite šią dieną vienatvėje, apmąstymuose. Ypač svarbu vengti alkoholio bei sunkaus maisto.

5 savaitė

Gegužės 30 d.

Tiek šiandien, tiek ir rytoj svarbu bus nesnausti, o veikti aktyviai ir siekti savo tikslų. Diena palanki meilei, kūrybai, gilinimuisi į savo sielos poreikius. Dauguma žmonių gali sunkiau nei visuomet susikaupti ties logikos reikalaujančiais darbais, tačiau puikiai seksis tvarkyti kai kuriuos reikalus tiesiog intuityviai, tarsi plaukiant pagal srovę. Atkreipkite dėmesį į pirmą mintį, kuri aplankė jus ryte, – tai svarbi jums tema, kuria būtina spręsti kuo greičiau.

Gegužės 31 d.

Viena iš harmoningiausių dienų šį mėnesį, tinkama beveik visiems darbams, kuriuos galima greitai užbaigti. Nenusimato jokių rimtų įtampos aspektų. Pats palankiausias laikas nusimato nuo 14 iki 16 val. bei nuo 18.10 iki 20.10 val. Vakaras ypač tinkamas greitoms finansinėms operacijoms bei aistringam pasimatymui.

Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Skaitykite daugiau