Jennifer Lopez berniuko-žaisliuko Caspero Smarto praeityje – gatvės šokiai su bitės kostiumu

Casperas Smartas / Stop kadras iš Youtube.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-11 11:10
Dainininkės ir aktorės Jennifer Lopez (42) vaikinas – profesionalus šokėjas Casperas Smartas (25) – kol išgarsėjo, filmavosi kur tik buvo kviečiamas. Jaunystėje šokėjas nusifilmavo reklaminėje kompanijoje, kuri buvo skirta gelbėti medų nešančias bites.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nors reklamos tikslas buvo kilnus, C.Smartas buvo priverstas užsimaukšlinti kepurę su styrančiomis antenomis ir vilkint dryžuotą suknelę šokti gatvės šokius. Kita vertus, aštuoniolika metų jaunesnis Jennifer Lopez vaikinas gali didžiuotis tuo, kad jo judesiai tikrai nepriekaištingi ir savo amatą jis išmano gerai.

2008 metais filmuotas vaizdo klipas prasideda Casperui įėjus į butaforinį avilį ir sušukus: „Klausykite bitės, bitės, bitės, aš radau nektaro. DJ Medau, parodyk jiems.“ Po šio pareiškimo spiečius bitėmis persirengusių šokėjų suformuoja ratą ir po vieną pademonstruoja savo sugebėjimus.

Reikia pripažinti, kad šokėjas nuėjo ilgą kelią, kol iš šokančios bitės tapo ne tik Jennifer Lopez scenos partneriu, bet ir jos mylimuoju. Naujausiame dainininkės vaizdo klipe Casperas kaitina gerbėjų kraują intymiomis scenomis su Jennifer.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai