Gediminui Jauniui viešnagę Kanuose primins pažintys su Holivudo aktoriais

Gediminas Jaunius Kanuose / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2013-10-16 16:20
Iš Kanuose vykusios Pasaulinės televizijos gamintojų ir transliuotojų mugės prodiuseris Gediminas Jaunius grįžo praėjusį penktadienį. Per beveik penkias Kanuose praleistas dienas jis uoliai gilinosi į naujausias televizijos tendencijas, viešėdamas mugėje turėjo galimybę pabendrauti su žinomais pasaulio aktoriais.

Į Kanus G.Jaunius vyko drauge su kolege Agneta Gabalyte. Mugę prodiuseris aplankė jau antrus metus iš eilės. 

„Tai naudinga galimybė sutikti žmones, su kuriais bendradarbiaujame, taip pat pasižiūrėti, kokios yra naujosios televizijos tendencijos, pasiklausyti įdomių paskaitų. Šįmet didelis dėmesys skirtas skaitmeninei televizijai, analizuota interneto ir televizijos konkurencija. Nustebau išgirdęs mintį, kad internetas ne nutolina, o priartina žiūrovą prie televizoriaus – mes ne konkuruojame, o integruojame“, – portalui Žmonės.lt pasakojo G.Jaunius.

Viešėdamas mugėje  prodiuseris ne tik gilino žinias, bet ir dairėsi naujų televizinių projektų formatų, kuriuos galėtų pasiūlyti Lietuvos auditorijai. „Minčių turiu, tačiau tai – didžiausia paslaptis. Radau kelis akį patraukusius formatus, tačiau viena yra formatą įsigyti, o kita – rasti jį transliuosiantį partnerį“, – teatskleidė G.Jaunius.

Apsilankęs Kanuose G.Jaunius itin džiaugėsi dėl lietuviškos televizijos. Antai formato „The Voice“ pavadinimas, pagal kurį kuriamas LNK projektas „Lietuvos balsas“, mugėje linksniuotas itin daug kartų. 

„Formatas „The Voice“ yra pakeitęs visą televiziją. Jam skiriamas didelis dėmesys visose konferencijose – nebuvo konferencijos, kurioje „The Voice“ nebūtų minimas. Supratau, kad šis formatas turi tokį didelį, globalų kontekstą. Man labai malonu, kad tą patį formatą kuriame ir Lietuvoje“, – sakė G.Jaunius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ne tik darbui, bet ir pramogoms G.Jaunius laiko surado. „Kanai tuo ir žavūs – dieną sunkiai dirbama, o vakarais galima kur nors nueiti – organizuojami vakarėliai. Šįmet ir patys darėme tokį susibūrimą“, – paatviravo.

Paskutinę kelionės dieną G.Jaunius ir A.Gabalytė spėjo aplankyti Antibus: „Tai nedidukas miestelis, kurio įlankoje sustatyta daug tokių laivelių, kad juokavome, jog čia stovi pora Lietuvos metinių biudžetų.“

Vis dėlto bene didžiausią įspūdį G.Jauniui paliko ne prabangūs „laiveliai“, bet žinomi Holivudo aktoriai, su kuriais prodiuseriui teko susidurti akis į akį. Pabendrauti ir nusifotografuoti jis turėjo galimybę su tokiomis garsenybėmis kaip Brooke Nevine, Dean Norris, Andie MacDowell.

„Ne visas įžymybes teko matyti, tačiau su dalimi matytų pavyko nusifotografuoti“, – sakė G.Jaunius pridūręs, kad mugėje apsilankė net Naomi Campbell.

Žinomi aktoriai į Kanus atvyko dirbti. „Pavyzdžiui, Andie MacDowell ten atvyko pristatyti naujo serialo, kuriame vaidina. Šioje mugėje tai – įprasta“, – paaiškino prodiuseris.

Paklaustas, kokį įspūdį paliko sutiktos garsenybės, G.Jaunius negailėjo liaupsių: „Jie atrodo labai nuolankūs, kuklūs, paprasti, puikiai suprantantys savo šlovės, žinomumo galią. Jie – subtilūs, dėkingi už įvertinimus žmonės, prie kurių lengva prieiti. Jie noriai bendrauja, fotografuojasi. Šios įžymybės pasirodė priešingos daliai Lietuvos žvaigždžių, nors, žinoma, mums neteko kartu dirbti, todėl drąsiai konstatuoti ir negaliu.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai