Gediminas Žilinskas, Simona Burbaitė ir kiti žinomi veidai ryžosi grožio eksperimentui

G.Žilinskas, S.Burbaitė, G.Baikštytė / Institut Esthederm Paris nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-29 12:22
Nesvarbu, kokių metų moteris bebūtų, rūpinimasis veido ir kūno oda jai – kasdienybė. Per ilgus metus dailiosios lyties atstovės išbando įvairių grožio puoselėjimo priemonių, kol galiausiai ant savo kosmetinio stalelio pasilieka tai, kas jų odai daro kone stebuklingą poveikį ir padeda išsaugoti odos jaunystę. Vyrai taip pat vis dažniau atkreipia dėmesį į veido priežiūrą.

Fotografas Gediminas Žilinskas, modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistė Agnė Gilytė ir kitos veiklios, žavios ir savo srityje įkvepiančios moterys ryžosi eksperimentui – sutiko dalyvauti grožio projekte.

Vasaros metu damos ir džentelmenas puoselės savo veido odą su prancūzų kosmetikos gamintojo „Institut Esthederm Paris“ procedūromis pas kosmetologus ir patys atidžiai rūpinsis oda, o savo apžvalgomis dalysis internetiniame tinklaraštyje www.esthederm-patirtis.lt.

Kuo skiriasi odos priežiūra namuose ir pas profesionalą, kodėl ir kaip reikia rūpintis veido oda, kodėl ne tik moterys, bet ir vyrai vis labiau skiria dėmesio odos priežiūrai – visa tai ketinama aprašyti grožio tinklaraštyje, išvardijant tiek pliusus, tiek minusus.

Fotografas Gediminas Žilinskas visuomet domisi grožio naujovėmis, tad žada pasidalyti savo patirtimi. Jis yra pavyzdys, kaip reikia rūpintis savimi; kad ir vyrai turi rūpintis ne tik kūnu, bet ir oda, ypač veido. Veidas yra tarsi mūsų viso kūno, mūsų savijautos atspindys.

Tinklaraštininkė Simona Burbaitė pataria, kaip tinkamai rūpintis tiek savo kūnu, tiek veido oda.

„Kiekviena turėtume turėti savo grožio rutiną – valyti veidą ryte ir vakare, tepti tinkamais kremais, daryti drėkinamąsias kaukes, naudoti valomąjį šepetį, kokybiškas kosmetikos priemones ir nepamiršti apsaugoti odos nuo saulės. Tačiau manau, kad profilaktiškai apsilankyti pas kosmetologą tiesiog būtina. Profesionalas įvertina odos būklę, pataria, kokią kosmetiką geriau naudoti. Kiekvienas turėtume skirti laiko sau, net ir vyrai turėtų atidžiau prižiūrėti savo veido odą. Juk svarbu gerai jaustis savame kūne!“ – teigia Simona.

Projekte pernai rudenį dalyvavo 15 Lietuvos moterų, tarp jų – ir gerai žinomi veidai. Tinklaraštininkėmis jau yra tapusios ir savo patirtimi dalijasi aktorė Gražina Baikštytė, menininkė Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, „Pix studijos“ vadovė Eglė Žiūkaitė, „Comfort Lt hotel“ vadovė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė ir kitos.

Institut Esthederm Paris nuotr.
Institut Esthederm Paris nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai