Gediminas Žilinskas: „Nereikia išsirengti, norint parodyti seksualumą”

Gediminas Žilinskas ir Asta Valentaitė / Asmeninio albumo/Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-16 16:05
Žinomas fotografas Gediminas Žilinskas ir vestuvinių suknelių dizainerė Aurelija Beliakaitė įsitikinę, kad Lietuvos nuotakos vis dar sukaustytos konservatyvumo ir tik po truputį atsiranda tendencija rinktis šiek tiek seksualesnį įvaizdį vestuvėms.

Trūkumai virsta privalumais

„Nereikia atvirų pozų ar išsirengti, norit parodyti seksualumą. Jį perteikia pati mergina, jos energija. Todėl siūlau per vestuves neapsivynioti tiuliais, o būti drąsesnėms”, – patarė fotografas. Jam pritaria ir dizainerė A.Beliakaitė, kuri įsitikinusi, kad bet kokios figūros mergina, gali atrodyti labai skoningai, estetiškai ir seksualiai.

„Savo kūno niuansus reikia paversti privalumais. Maža krūtinė? Puiku, tuomet galite pasipuošti itin gilia iškirpte nugaroje ar priekyje. Didesnis dydis? O jeigu rinktumėtės ilgesnį sijono skeltuką? Atkreipkite dėmesį į tai, kas jums patinka, nes galiu patikinti – visos jaučia vienokius ar kitokius kompleksus”, – šypsos dizainerė.

Bendras projektas

Fotografas G.Žilinskas, vizažistė Deimantė Kazėnaitė ir šukuosenų meistrė Žaneta Kanapkienė suvienijo jėgas norėdami sukurti 2019-ųjų jaunosios įvaizdį, kurį atspindėjo žymioji Asta Valentaitė. Šį projektą inicijavo D.Kazėnaitė, o jo rezultatas tapo storiausio vestuvių žurnalo „Išteku.lt 2019” viršeliu.

Asta Valentaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Asta Valentaitė / Gedimino Žilinsko nuotr.

„Norėjosi pabrėžti Astos moteriškumą ir subtilumą. Ji yra ryški moteris, todėl suknelė minimalistinė, bet jai ekspresijos suteikia dekorui pasirinktos grandinėlės. Kitų metų tendencija ir pavadinčiau tai, kad nuotakos rinksis itin paprastus, net pavadinčiau, skandinaviškus, siluetus, bet juos papildys išskirtinės detalės – galbūt gėlės, gal spalviniai akcentai ar, kaip šiuo atveju, grandinėlės”, – kūrybine vizija dalinosi Aurelija.

Žurnalas skaitytojus pasieks jau šį savaitgalį vestuvių parodoje „Išteku.lt”, o nuo pirmadienio – ir visas spaudos prekybos vietas.

Užmiršta švęsti

G.Žilinskas prisipažįsta, kad vis rečiau imasi fotografuoti vestuves, nes jos tapo itin panašios viena į kitą, šabloniškos ir net nuotakų pozos nuotraukose sutampa nepriklausomai nuo pasirinkto fotografo.

„Norėčiau paskatinti visas nuotakas dėmesį sutelkti ne į fotografo pasirinkimą, bet į pačią šventę. Kartais toks jausmas, kad vestuvės daromos tik dėl nuotraukų, bet ne dėl savęs, draugų ar artimųjų. Ceremonija, o tada – fotosesija gamtoje ar prie sienų. Bet juk esmė yra šventė! Gal susitelkite į jos siužetus, prasmę ir prisiminsite būtent tai?”, – šypteli Gediminas.

Daugiau patarimų ir idėjų, kaip įdomiai švęsti vestuves, kokios paslaugos ir tendencijos dabar aktualiausios jaunavedžiai sulauks jau šį savaitgalį vestuvių parodoje „Išteku.lt”, kuri vyks parodų rūmuose „Litexpo”.

Naujausi straipsniai