Gediminas Juodeika nebeslepia šiltų jausmų širdies draugei Eretai: „Mūsų santykiai – įdomūs ir audringi“

Premjeros svečiai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-06 19:19
Balandžio mėnesį oficialiai santuoką nutraukęs Gediminas Juodeika renginiuose vis dažniau pasirodo nebe vienas. Drauge su juo į vakarėlius jau nebe pirmą kartą atvyksta žavi tamsiaplaukė. Ji – vizažistė Ereta Tarutienė.

„Mūsų santykiai – įdomūs ir audringi. Su pertraukomis drauge esame maždaug pusę metų“, – Žmonės.lt sakė Gediminas.

Juos abu suvedė darbas – Gediminas dirba su įvairiais TV projektais, o Ereta juose rūpinasi kūrybinės komandos makiažu. Netikėtai susitikę jie ėmė bendrauti, galiausiai suprato, jog nori daugiau laiko praleisti kartu.

Ir neįmanoma nepastebėti jų švytinčių veidų, apie santykius nei vienas, nei kitas per daug atvirauti nelinkę. „Viešumas turi savo kainą“, – sako Ereta.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Gediminas ir Ereta ketvirtadienio vakarą kartu atvyko į sostinės kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vykusią indiško filmo „Mylėti negalima mirti“ premjerą.

Į kino teatrą pora išsiruošia gan retai. Kaip juokėsi Gediminas – daugelis filmų tiesiog neverti jų dėmesio. „Paskutinį Bolivudo filmą mačiau gal 1987 metais, iki šiol atsimenu pavadinimą. Tai – „Zita ir Gita“. Žiauriai geras filmas, verkiau ir man labai patiko. Nors Bolivudo filmai – visiška nesąmonė, tačiau šįkart atėjau pažiūrėti. Bus patogi vieta išsimiegoti ir palaukti kol draugė pažiūrės filmą“, – nuotaikingai pasakojo jis.

Pasak G.Juodeikos, yra labai nedaug premjerų, kuriose jis nebūtų užsnūdęs, todėl pagal tai galima matuoti, geras filmas, ar ne.

„Emilio Vėlyvio „Redirected“, Tado Vidmanto „Gautas iškvietimas“, ypač trečia jo dalis – man patiko, Lietuvos kinematografija stojasi ant kojų. Mėgstu filmus ir apie meilę. Man patinka juos žiūrėti su šia moterimi, nes per juos visuomet labai gerai ir jaukiai įsitaisęs išsimiegu“, – šmaikštavo Gediminas.

Tuo tarpu Ereta sako mėgstanti dramas, filmus, pastatytus pagal realius įvykius, paremtus faktais, o tuo pačiu – ir romantinius.

Paklausti, ką dar drauge veikia laisvalaikiu, jiedu šyptelėjo: „Žaidžiam šaškėm.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Į indiškos juostos VIP premjerą atvyko Bolivudo filmams neabejingos šou pasaulio žvaigždės

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai