Gediminas Jaunius sugrįžta į televizijos eterį nauju amplua

Gediminas Jaunius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-02 14:22
„Man labai malonu po tokios pertraukos vėl būti TV3 televizijos, jau švenčiančios dvidešimtmetį, eteryje. Prisipažinsiu – pasiilgau žiūrovų, todėl su malonumu kiekvieną darbo dienos vakarą aš juos kviesiu į kartais dramatišką, kartais pavojingą, kartais skausmingą, o kartais nuotaikingą, bet visada sudėtingą kelionę po tikrų žmonių gyvenimo kryžkeles“, – sako atsinaujinusios socialinių aktualijų laidos „Gyvenimo kryžkelės“ vedėju tapęs, po trejų metų į televizijos eterį sugrįžtantis Gediminas Jaunius.

Kultinio TV3 projekto „TV Pagalba“ žvaigždė nuo šiol kartu su penkių drąsių, visada pasirengusių padėti, žurnalisčių komanda spręs aktualiausias gyvenimo kryžkelėse atsidūrusių Lietuvos žmonių problemas.    

G.Jaunius prisipažįsta – pasiūlymas tapti socialinių aktualijų laidos vedėju buvo gana netikėtas: „Neturėjau planų sugrįžti į eterį, tačiau, gerai viską apsvarstęs, šį netikėtą pasiūlymą priėmiau. Esu čia todėl, kad ir pats gerai žinau, ką reiškia atsidurti gyvenimo kryžkelėje, kai atrodo, kad pasaulis slysta iš po kojų, ir nebežinai, kuriuo keliu toliau eiti. Tokiais momentais svarbiausia yra nelikti vienam. Mes ir būsime tam, kad neleistume žmonėms likti vieniems.“

„Gyvenimo kryžkelių“ vedėjas garantuoja – laidos komanda yra visuomet pasirengusi padėti kiekvienam žmogui iš bet kurio šalies kampelio ir bet kuriuo paros metu: „Mūsų laidos redakcijos telefonas 8 612 04917 niekada nebus išjungtas. Prie jo visada budės mūsų laidos komanda, todėl skambinti galima bet kuriuo paros metu. Kiekvienam bandysime padėti rasti išeitį iš jo gyvenimo kryžkelės“, – žada „Gyvenimo kryžkelių“ vedėjas.  

G.Jaunius įsitikinęs – atsinaujinusi socialinių aktualijų laida „Gyvenimo kryžkelės“ turės ir pamokomąją vertę: „Juk visada yra geriau mokytis iš svetimų klaidų, padaryti tinkamas išvadas ir išvengti dramatiškų konfliktų, tragedijų ir skausmingų išbandymų savo gyvenime.“

Tikros paprastų žmonių istorijos ir jų sprendimo būdai – jau nuo šio vakaro kiekvieną darbo dieną 17.40 val. tik per TV3.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai