Gediminas Jaunius: „Mama verkė, kai pasirinkau vienuolio kelią“

Gediminas Jaunius / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-15 16:17
„Atsidūręs kryžkelėje, supratau, kad yra du keliai. Arba skelbti bankrotą ir visiems ištarti: „Atsiprašau, nepavyko“, arba sukąsti dantis, susispausti, viską pervertinti ir garbingai visiems pažvelgti į akis. Pasirinkau pastarąjį variantą“, – atvirai prabils Gediminas Jaunius.

Dar visai neseniai didžiulių finansinių bėdų prislėgtas televizijos laidų ir renginių prodiuseris šiandien atsidūsta lengviau. Anot jo, jau pavyko grąžinti du trečdalius skolų. Po kelerių metų pertraukos į televizijos eterį sugrįžęs žinomas vyras, kuriam neseniai patikėtas TV3 socialinės dokumentikos laidos „Gyvenimo kryžkelės“ vedėjo vairas, dabar mėgsta juokauti, kad jo paties gyvenime kryžkelių niekada netrūko.

Kažkada jis rinkosi tarp vienuolyno ir muzikos, vėliau akimirksniu atsidūrė pramogų pasaulyje. „Mano mama kažkada verkė, kad pasirinkau vienuolio kelią, vėliau braukė ašaras – kad išėjau iš vienuolyno“, – dabar su šypsena prisimena G.Jaunius. Kultinės laidos „TV Pagalba“ vienas iš veidų šį vakarą žiūrovams atskleis ne vieną pikantišką savo gyvenimo detalę.

„Buvo metas, kai maniau, jog yra žmonės ir yra laidų vedėjai. Tuo metu „gelbėtojams“ rodomas dėmesys buvo beprotiškas. Todėl ir mes gyvenome taip, kad vėliau būtų ką prisiminti. Ką galėjau sau leisti? Leisdavau tikrai daugiau, nei galėjau. Būdavo, atsibundi Londone, arba viešbutyje Palangoje, o po langais jau laukia trys limuzinai“, – laidos „Gyvenimas yra gražus“ žiūrovams šįvakar pasakos Gediminas, kuris prisimins ir didele nelaime galėjusį pasibaigti neapdairų žvaigždiško gyvenimo nuotykį.

Kuo baigėsi televizijos garsenybės akistata su policija? Ką jis atrėš kritikams, negailintiems pastabų dėl pakitusių jo kūno linijų? Ir kokias tiesas atrado užklupus finansiniam sunkmečiui?

„Kai grįžti į pramogų pasaulį, jam paskolini dalį savo gyvenimo“, – pripažins G.Jaunius ir pridurs, kad tam yra pasirengęs.

Intriguojantis interviu su garsiuoju „gelbėtoju“ – jau šį vakarą 20.30 val. gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ tik per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai