Gediminas Jaunius ir Aušra Štukytė atsisveikina su „Radiocentru“: ne dėl reitingų – per daug darbų

Gediminas Jaunius ir Aušra Štukytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-29 13:47
Klausytojai, pradedantys savo rytą su „Radiocentro“ laidomis, nuo rudens sezono nebeišgirs Gedimino Jauniaus ir Aušros Štukytės balsų. Dėl gausybės darbų, duetas privalo nutraukti jųdviejų projektą, tačiau tikisi dar sugrįžti.

„Labai liūdna, bet dėl darbų gausos niekaip nespėjame visko suderinti ir spėti į radiją. Anksčiau Gediminas galėjo mane pavaduoti, bet dabar ir jis turi daugybę veiklų, nebegalime vienas kito pavaduoti. Tad priėmėme bendrą sprendimą, kad reikia uždaryti mūsų projektą ir rudens sezone nebepasirodyti“, – Žmonės.lt sakė Aušra Štukytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Radiocentras“ atsinaujina: naujame sezone skambės Livijos Gradauskienės ir Vaidos Zakarkienės balsai

Aktorė teigė, kad radijo patirtis buvo neįkainojama. „Man radijas davė labai daug, tai buvo visiškai nauja, nepažįstama sritis. Gavau be galo daug žinių. Kai mus kuravo prodiuseris Ernestas, jis suteikė mums neįkainojamų pamokų. Po to prodiuserė Vaida mus vedžiojo kaip mažus vaikus. Buvo labai smagu“, – kalbėjo ji.

Gal kada nors dar grįš prie radijo mikrofono? „Visko gali būti. Labai norėčiau. Su direkoriumi sutarėme, kad dar neatsisveikinam, tik trumpam sakom „iki“.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Gediminas Jaunius socialiniame tinkle taip pat pasidalino žinia, kad palieka radijo vedėjo kėdę.

„Su kiekvienu prisilietimu suprantu, koks magiškas yra radijas. Todėl geras pusmetis kasdieniame eteryje ne tik padovanojo ankstyvo ryto grožį, bet ir azartišką džiaugsmą komunikuoti su po visą pasaulį išsibarsčiusiais klausytojais. Nuostabu sulaukti skambučių ir laiškų net iš Afrikos! Tačiau, kaip ir kiekvienais metais rudens sezonas kupinas jaudinančių naujienų ir kaip oras reikalingų kūrybinių iššūkių, regis jų nepristigsiu. Todėl, džiaudamasis įgyta patirtimi ir atrastais naujais bičiuliais, atsisveikinu su „Radiocentru“, linkėdamas jiems geriausios kloties ir didžiulės auditorijos. Jie to verti.

Atskiras ačiū mano mielai ir brangiai ryto kolegei Aušrai Štukytei. Ko man tikrai trūks – tai tavo rytinės kompanijos. Reiks kompensuoti vakarais, juk dabar niekas neturėtų sutrukdyti.

Ir dar vieną padėką norėčiau nusiųsti į Australiją – Ernestas Janušas yra tikrai kietas radio prodiuseris ir treneris. Ačiū už vertingas žinias“, – rašė jis.

Žmonės.lt Gediminas Jaunius sakė, kad rudenį atsirado daug darbų: „Laida nutraukiama ne dėl reitingų. Tiesiog rudens sezonas, nauji reikalai, mūsų su Aušra grafikai labai įtempti. Tai susėdome, įvertinome visas jėgas ir draugiškai perduodame kitiems mikrofonus.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Rytinės laidos „Geras rytas“ vairas patikėtas ilgamečiams radijo stoties laidų vedėjams Jonui Narkevičiui bei Giedrei Renevei, po jų programą tęs naujas duetas – į radijo eterį sugrįžusi Livija Gradauskienė bei iki šiol „Radiocentro“ naujienų tarnyboje dirbusi Vaida Zakarkienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai