Gavusi krepšininko Martyno Pociaus dovaną Asta Žukaitė apstulbo iš netikėtumo

Viktorija Pocienė, Saulius Ambrulevičius, Asta Žukaitė, Martynas Pocius / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė-Nalivaikienė šokių ant ledo treniruotėje sulaukė netikėtų svečių. Šou finalui itin atsakingai besirengiančią Astą palaikyti atvyko vienas garsiausių šalies krepšininkų Martynas Pocius su žmona Viktorija.

Martynas vaikystėje daug metų čiuožė ant ledo ir puikiai tą moka daryti iki šiol, tačiau dėl sutarties su krepšinio klubu negalėjo užlipti ant Astos treniruočių ledo.

„Ledas Martyną labai žavi, jis labai norėjo pačiuožinėti, dėl to mums su Sauliumi pavyduliavo. Jo žmona, atvirkščiai, šiek tiek prisibijo ledo. Bet ji šokėja ir puikiai atrodė, kai mano partneris Saulius kartu su ja darė pakėlimą. Martyno ir Viktorijos apsilankymas labai praskaidrino nuotaiką, mūsų treniruotė prieš artėjantį finalą  buvo tikrai neeilinė. Pastaruoju metu imame jausti vis didesni žmonių susidomėjimą bei palaikymą, tad norime kovoti dėl tų, kurie nori, jog mes nugalėtume“, – užsidegusi pasakojo Asta.

Martynas Astai įteikė video įrašą. Jį įsijungusi, Asta neteko žado: jai artėjančiame „Šokių ant ledo“ finale sėkmės linkėjo pats Martynas ir jo komandos draugai žalgiriečiai – Paulius Jankūnas, Šarūnas Jasikevičius, Justinas Dentmonas ir treneris Gintaras Krapikas.

„Aš be žodžių“, – susijaudinusi peržiūrėjusi vaizdo įrašą kalbėjo LNK sporto žinių vedėja.

Skaitykite daugiau