„Gauto iškvietimo 3“ VIP premjera: tarp juodo humoro gerbėjų – ir Rūta Meilutytė, ir Asta Valentaitė

Paulius Ambrazevičius su drauge Kristina, Rūta Meilutytė, Asta Valentaitė, Džiugas Siarusaitis ir Rimantė Valiukaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kaip sakoma – juokas ilgina gyvenimą. Tad Tadas Vidmantas vėl žada pratęsti gyvenimus tų, kurie pažiūrės jo antrąją juodojo humoro komediją „Gautas iškvietimas 3“. Antradienio vakarą būrys žinomų žmonių atvyko įvertinti galutinio rezultato.

Filmo kūrybinė komanda nuo pat premjeros pradžios humoro tikrai nestokojo – į kino teatrą atriedėjo šarvuočiu. Pagrindiniai aktoriai ir režisierius Tadas Vidmantas išlipę žengė jiems nutiestu raudonuoju kilimu.

Įvertinti naujosios Tado Vidmanto komedijos „Gautas iškvietimas 3“ atvyko gausybė svečių. Tarp kurių – Ineta Stasiulaitytė, Marius Repšys, Ramūnas Cicėnas, Gabrielė Malinauskaitė, Timūras Augucevičius, Asta Valentaitė, Mantas Katleris, Livija Gradauskienė, Eglė Jackaitė, Robertas Kalinkinas su žmona Agne, Kristijonas Bartosevičius, Gediminas Juodeika, Aleksandras ir Milisandra Radzevičiai, Gytis Ivanauskas ir daugelis kitų.

TAIP SKAITYKITE: Trečiadienį tiesioginėje konferencijoje – „Gauto iškvietimo 3“ ekipažas Liva ir Kobretis

Asta Valentaitė kine debiutavo pirmą kartą ir teigė, kad tai buvo visiškai nesunku. „Buvo lengva užduotis, vaidmuo nebuvo didelis. Daugmaž pasakė temą ir leido improvizuoti. Nebuvo net teksto. Bet man taip buvo net lengviau.“

Asta pasakojo, kad filme vaidino personažą: „Turėjau būti pamaiva. Bet tokia realybėje nesu“, – juokėsi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje gautas iškvietimas: į kino teatrą atriedėjo policijos šarvuotis

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Į peržiūrą atvykę Algirdas ir Milisandra Radzevičiai pasakojo, kad kine lankosi dažnai – ir su visa šeima, ir dviese. Tado Vidmanto kūryba jiems labai patinka – tad nekantrauja išvysti antrąją „Gautas iškvietimas“ dalį.

„Aš jau mačiau anonsą, jis man buvo toks juokingas... Aš net dabar virpu ir noriu nueiti į kampą išsijuokti! Labai tikiuosi tokio pat juokingo, kaip ir pirma dalis, nes ji man be galo patiko“, – Žmonės.lt sakė Milisandra.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tadas Vidmantas apie „Gautą iškvietimą 3“ – juodąjį humorą, Joną Valančiūną ir žmonos palaikymą

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Humoristas Paulius Ambrazevičius į premjerą atvyko su drauge Kristina. Jis Tado Vidmanto juostoje „Gautas iškvietimas“ vaidino jau antrą kartą.

„Tikiuosi, kad šis filmas bus bent per pusę tiek juokingas, kiek buvo pirmasis. Nors nežinia, kaip bus, aš Tadui jau sakiau, kad tęsiniai visada būna blogi, tai gerai, kad jis bent antrąją dalį prašoko“, – juokėsi Paulius.

Paulius vaidino tą patį vaidmenį, kaip ir pirmojoje dalyje, tad su iššūkiais nesusidūrė: „Aš tik save galiu vadinti. Nebuvo labai sunku vaidinti, nes turėjau puikų partnerį – Mantą Katlerį. Mes kartais tikrai buvom pamiršę, kad mus filmuoja.“

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tado Vidmanto filmo „Gautas iškvietimas 3“ pristatyme – šūviai į garsenybes ir anonso premjera

Į filmo peržiūrą Timūras Augucevičius atvyko su žmona Agne. Ši teigė, kad vyras namuose būna kone toks pats kaip ekrane: „Namuose jis būna irgi toks juokingas. Kartais juokauja net juodžiau.“

„Aš esu dėkingas Tadui, kad mano vaidmenys nėra toli nuo tikrovės. Tai gana lengvai slystu kol kas, – juokėsi Timūras. – Manau, kad mes visi vaidiname kažkokias savo versijas – geresnes ar blogesnes. Dėl to šio filmo privalumas ir yra tas, kad galime pamatyti kažkiek kitokį save.“

Tai kokį save jis šįkart atrado? „Tokį, kuris šeimyniniame gyvenime yra visiškai atleidęs vadžias.“

„Jis kartais norėtų toks būti“, – juokdamasi pridūrė Agnė.

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Džiugas Siaurusaitis prisipažino, kad pirmosios Tado Vidmanto dalies nėra matęs: „Bet aš tikiuosi, kad suprasiu, ir smagiai prisijuoksiu.“

Asta Valentaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Apie filmą

Į šią komediją gali eiti ir tie žiūrovai, kurie nematė pirmosios dalies. „Kas vyksta, supras ir nematę pirmos dalies. Čia, kaip ir pirmame filme – istorijos daug nėra. Svarbu nuoširdžiai pasijuokti“, – Žmonės.lt yra sakęs Tadas Vidmantas.

Režisierius specialiai „prašoko“ antrąją juostos dalį ir filmą pavadino „Gautas iškvietimas 3“. Jo teigimu, antroji dalis visada nuvilia žiūrovus, o jis to norėjo išvengti.

„Super“, „geriausias filmas pasaulyje“, „Kada bus parsisiųsti?“ – tokie epitetai lydėjo kontroversišką, nevienareikšmių vertinimų sulaukusį pirmąjį pilno metro Tado Vidmanto filmą „Gautas iškvietimas“. Nepraėjus nei metams, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti antra serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

Tado Vidmanto komedijos „Gautas iškvietimas 3“ premjera (70 nuotr.)
+64

TAIP PAT SKAITYKITE: Tado Vidmanto naująją komediją pirmieji išvydo policininkai: labiausiai juokėsi iš juodžiausių scenų

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

„Gauto iškvietimo 3“ scena filmuota ir Henriko Daktaro namuose (8 nuotr.)
+2
Aktorius Mantas Vaitiekūnas komedijoje „Gautas iškvietimas 3“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau