„Gauto iškvietimo 3“ ekipažas Liva ir Kobretis santykius aiškinosi tiesioginėje konferencijoje

Liva ir Kobretis / „Gauto iškvietimo 3“ kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-04 14:50
Trečiadienį tiesioginėje 15min/Žmonės.lt konferencijoje – skandalingasis policijos ekipažas Liveta Pusvaškė-Liva ir Artūras Pusvaškis-Kobretis. Pareigūnai gavo iškvietimą, kad portalo skaitytojai pernelyg domisi nauja, spalio 7-ąją kino ekranus pasieksiančia režisieriaus Tado Vidmanto juosta.

Iki oficialios filmo premjeros liko vos kelios dienos, todėl pareigūnai Liva ir Kobretis įpareigoti nepalikti neatsakytų klausimų.

Bene ryškiausias juodosios komedijos „Gautas iškvietimas 3“ duetas pasiruošęs susitikimui su skaitytojais – trečiadienį tiesioginėje konferencijoje jie atsakė į aktualius klausimus.

Žiūrėkite įrašą:

TAIP PAT SKAITYKITE: „Gauto iškvietimo 3“ VIP premjera: tarp juodo humoro gerbėjų – ir Rūta Meilutytė, ir Asta Valentaitė

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje gautas iškvietimas: į kino teatrą atriedėjo policijos šarvuotis

Ekipažas: Kobretis ir Liva

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Artūras Pusvaškis-Kobretis. Pravardę susikūrė pats. Pats ir naudoja. Pasitiki savim, mėgsta lyginti savo, kaip pats sako, „didelę varpą“ su pareigūno lazda. Didžiausiu savo privalumu laiko superheteroseksualumą.

Ekipažo stiprybe įvardina savo humoro jausmą, silpnybe – tai, kad durniai aplink jo bajerių nesupranta. Nušautų nusikaltėlių skaičius – 6. Netyčia – 3.
Mėgstamiausia frazė: Kertu kaip kobra darbe ir miegamajame.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Liveta Pusvaškė-Liva. Labai pasitiki savimi ir savo iškirptės turiniu. Ekstravertė arba, kaip pati sako, „eromentė“. Lengvai egzibicionistė, įpratusi gauti viską pasinaudodama savo išvaizda. Jaučiasi seksualiai nepatenkinta gyvenimo partnerio, todėl siekia jo dėmesio darbe.

Ekipažo stiprybe įvardina savo kantrybę dirbti su „tuo kobrečiu chuječiu“, silpnybe – vyriško prisilietimo trūkumą. Sklinda gandai, kad nuovadoje beveik su visais permiegojusi. Tuos gandus pati ir skleidžia.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tadas Vidmantas apie „Gautą iškvietimą 3“ – juodąjį humorą, Joną Valančiūną ir žmonos palaikymą

Apie filmą „Gautas iškvietimas 3“

„Super“, „geriausias filmas pasaulyje“, „Kada bus parsisiųsti?“ – tokie epitetai lydėjo kontroversišką, nevienareikšmių vertinimų sulaukusį pirmąjį pilno metro Tado Vidmanto filmą „Gautas iškvietimas“. Nepraėjus nei metams, į ekranus atkeliauja trilogiją užbaigianti antra serijos dalis – „Gautas iškvietimas 3“.

7-asis policijos komisariatas po pirmojo filmo sėkmės daro tai, ką pareigūnams tenka daryti itin retai – išleisti dideles sumas pinigų. Neoficialiu komisariato šūkiu iš „Ginti, saugoti, padėti“ virtus „Pirkti, leisti, iššvaistyti“, pradeda aiškėti, kad laimės už pinigus nenusipirksi. Tačiau tai nereiškia, kad bandyti neverta.

Ekipažai lyg magnetas traukia bėdas, sudėtingiausius iškvietimus ir keblias situacijas, todėl pinigai tvirtose teisingumo rankose ilgai neužsibūna. Ar pinigai pakeičia žmones? Kuri pareigūnė laukiasi? Ar tikrai naujojo filmo pabaigos sulauks ne visi pamilti personažai?

Visa tai kūrėjai žada atsakyti dar smagesniame, dar įspūdingesniame ir dar daugiau žvaigždžių turinčiame vienintelės policijos komedijos Lietuvoje tęsinyje „Gautas iškvietimas 3“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ekranų nepasiekę „Gauto iškvietimo 3“ siužetai prajuokins net didžiausią paniurėlį: žiūrėkite vaizdo siužetą

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai