Gatvės tendencijos Londono mados savaitėje

Lorna Luxe, Alicia Roddy, Bonnie Rakhit, Anisa Sojka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Londono mados savaitė garsi savo ekscentriškumu, o mados gerbėjai ir jai prijaučiantys nenuvylė ir šį kartą: minia mirgėjo stipriomis spalvomis, drąsiais raštais, įspūdingais aksesuarais ir daugybe lietpalčių (Anglija, kaip bebūtų). Sudėliojau sąrašą ryškiausių ir populiariausių Londono gatvės tendencijų.

Vyriškas garderobas

Londono mados savaitės gatvės stilius

Dominuojanti tendencija, matyta Niujorke, patinka ir Londono gatvei: dendiška – su kailio apykaklėmis puoštais paltais ant kostiumų, klasikiniai tvido deriniai ir modernios vyriško garderobo interpretacijos.

Pastelinė paletė

Londono mados savaitės gatvės stilius

Ne tik madinga alyvinė, bet ir daug kitų pastelinių atspalvių buvo matomi gatvėje – derinami su kitomis pastelinėmis, grynomis ir neutraliomis spalvomis.

Pliušiniai kailiai

Camille Charriere

Dirbtinis kailis, laimei, tampa madingiausiu kailiu, suteikiančių įspūdingą siluetą, prabangią faktūrą ir jaukumą – be etinių problemų.

Puikios kelnės

Roberta Benteler

Šalia vienareikšmiškai aktualiausio kelnių silueto – plačių, struktūriškų, aukštu juosmeniu, matėme kiulotų ir siaurų, pieštuko silueto, su unikaliomis detalėmis.

Raudona

Londono gatvės stilius

Skirtingai nei Niujorko gatvė, pasirinkusi visą raudoną gamą, Londone buvo matyti viena raudona – aitri ir gryna.

Lakinis lietpaltis

Londono mados savaitės gatvės stilius

Senas geras klasikinis lietpaltis iš spalvotos, lakinės odos ir odos pakaitalų, permatomo plastiko – gali tapti net ekstravagantišku ir labai aktualiu.

Langeliai

Londono mados savaitės gatvės stilius

2018-ųjų raštas – dideli langeliai – užgrobė ir Londono gatvės pamaivų širdis (ir spintas).

Saulėti atspalviai

Londono mados savaitės gatvės stilius

Garstyčių, kiaušinio trynio, medetkų žiedų, citrininė ir beveik oranžinė – geltona yra ne tik maloni ir optimistiška, bet ir stulbinamai lengvai derinama.

Aksesuarai

Londono mados savaitės gatvės stilius

Nuo sportinių batelių su elegantiškais rankinukais, vienspalvių batelių ir rankinių, permatomų kulnų, visų įmanomų faktūrų iki siurrealistinių siluetų – šiuolaikiniams aksesuarams ir jų derinimui negalioja jokios taisyklės.

2018 m. Londono mados savaitės gatvės stilius (57 nuotr.)
+51

Skaitykite daugiau