Gatves šturmavo stilingi vilniečiai: darbus į šalį metė ir žinomi žmonės

Asta Valentaitė, Vilma Javtokienė su vaikais, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Rūta Mackevičiūtė su Eduardu Fedotovu / Viganto Ovadnevo nuotr./Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pavasario saulė ryškai nutvieskė sostinę. Tokio žmonių antplūdžio senamiesčio gatvės ilgėjosi visą žiemą. Šalia kavinių ir restoranų driekėsi eilės lankytojų ir gauti laisvą statelį išties nebuvo lengva. Žmonės.lt fotografas Vigantas Ovadnevas užfiksavo ne tik išsvajotąją pavasario pradžią. Pro jo fotoobjektyvą nepraslydo ir žinomi pramogų pasaulio atstovai, kurie stilingai pasipuošę leidosi į miesto gatves.

Sekmadienio popietę darbus į šalį metė visi. Vilniaus gatvėmis su savo augintiniu vaikštinėjo verslininkė Asta Valentaitė, šaunia kompanija kavinėje mėgavosi dainininkė Vaida Genytė-Marazienė, atsigaivinti ledais nusprendė TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Vilma Javtokienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Su vaikais į miestą leidosi ir krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma. Juk būtų nuodėmė sėdėti namuose tokią nuostabią dieną.

Vienintelė Šv. Kazimiero ordino dama Laimutė Užkuraitienė skubėjo nešina pirkiniais. Net ir su reikalais į miestą išsiruošusi moteris atrodė itin stilingai.

Laimutė Užkuraitienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Atšilus orui vilniečiai iš stalčių traukė akinius nuo saulės, puošėsi ryškių spalvų drabužiais ir akį traukiančiais aksesuarais. Jų stilių galite įvertinti nuotaikingoje ir pavasariškoje Žmonės.lt galerijoje.

Šilumos pliūpsnis išviliojo vilniečius į gatves (40 nuotr.)
+34

Skaitykite daugiau