Gatvės stilius: tamprės vyrams?

Gatvės stilius / Marijos Palaikytės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2014-07-15 18:56
Vis prasprūsta ta dramatiškoji vyrų mados eksperimentavimo tema, kai trumpai užsimenama apie tampres ar net sijonus primenančius apdarus vyrams... Ir štai, šiandien turiu galimybę pasidalinti net dviejų tokios moteriškumo įkvėptos mados mėgėjų pavyzdžiais.

Šį kartą nekalbėsiu apie visas istorines aplinkybes, įrodančias, jog vyriška mada yra išgyvenusi ne vieną puošimosi obsesijos periodą, kai vyriško grožio suvokimas buvo itin priartėjęs prie moteriškumo simboliką primenančios estetikos, o ir dabar ne vienoje kultūroje žemę siekiantys, sukneles primenantys, vyriški apdarai nieko nestebina.

Visgi norėčiau apsiriboti „čia ir dabar“ fenomenu, pasireiškiančiu būtent mus supančioje aplinkoje. Dar ne taip seniai kilo didis sambrūzdis, kai vyriškos tamprės buvo oficialiai priskirtos apatinių drabužių grupei ir turėjo atlikti šilumos sulaikymo funkciją bei slėptis po kelnėmis. Tačiau mada nebūtų mada, jei atliktų tik praktiškumo paskirtį.  

Šiuos minimalistinio stiliaus gerbėjus pavyko sutikti saulėtą dieną, tad akivaizdu, kad savo blauzdas jie pridengė matinėmis, neperregimomis „timpomis“ tikrai ne šilumos išsaugojimo sumetimais. Toks minimalistinis, kiek balerūniškas apdaras suteikia tam tikrą gležnumo įspūdį ir, nors teoriškai kontrastuoja su aiškių, grafinių formų, oversized tipo drabužiais, galutinis rezultatas sukuria futuristinę, modernią nuotaiką.

Drąsa būti savimi yra verta pagarbos!

Šilčiausi linkėjimai,
Marija Palaikytė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai