Gatvėje užfiksuota ir dėl išvaizdos sukritikuota Monika Šalčiūtė: „Ne visada vaikštau su makiažu“

Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Socialinių tinklų žvaigždė ir fotomodelis Monika Šalčiūtė, nufotografuota žinomo Vilniaus fotografo Vinco Alesiaus, sulaukė kritikos dėl savo išvaizdos. Žodžio kišenėje neieškanti mergina nuprendė atsakyti ją įžeidinėjantiems internautams.

Visuomet pasitempusi, iš reklamos gyvenanti Monika Šalčiūtė sveria vos 45 kilogramus, tačiau kritikos iš Lietuvos gyventojų dėl svorio ji vis dar sulaukia.

Neseniai jauną merginą, vaikščiojančią Vilniaus gatvėmis, užfiksavo žymus fotografas, dainininko Viliaus Alesiaus brolis, Vincas Alesius. M. Šalčiūtė teigė, kad tuomet ji tiesiog skubėjo namo iš centrinio sostinės pašto.

Sportiškai apsirengusi, be vakarinio makiažo Monika tapo panaši į eilinę praeivę. Paviešinta jos fotografija kaipmat užkliuvo įžūliems komentatoriams ir jie nusprendė įgelti merginai dėl svorio. „Atrodo stora“, - rašė ne vienas.

„Atleiskite, tačiau ne visada vaikštau pasipuošusi ir su vakariniu makiažu“, - atšovė jiems M. Šalčiūtė. Mergina taip pat šmaikštavo, kad po tokių komentarų ji nevalgys savaitę.

Anksčiau Žmonės.lt socialinių tinklų žvaigždė yra pasakojusi, jog su svoriu kovoja beveik visada.

Mažo ūgio mergina stengiasi valgyti nedidelėmis porcijomis, atsisako greito maisto.

„Piktnaudžiauti kaloringu maistu sau leidžiu labai retai. Daug sportuoju, šoku. Norint išlaikyti liekną figūrą – aktyvi fizinė veikla man būtina.“ - sako M. Šalčiūtė.

Pamačiusieji Monikos nuotrauką susikaldė į dvi stovyklas. Vieni be skrupulų rėžė savo nuomonę, kiti tą nuomonę kritikavo, sakydami, jog 1,62 cm ūgio mergina atrodo puikiai ir nereikėtų prie jos priekabiauti.

Monika Šalčiūtė Koso saloje (6 nuotr.)
Vakarėlis klube „Pantera“ su Monika Šalčiūtė ir Elita Citovičiūte (63 nuotr.)
+57
Skaitykite daugiau