Gatvėje sutiktos moterys atsakė su kuriuo žymiu vyru norėtų pasibučiuoti

Vyrai prieš moteris / Laidos kūrėjų montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-22 18:07
Laidoje „Moterys prieš vyrus“ šį trečiadienio vakarą – intriguojantys žaidimai. Garsenybės, suskirstytos į vyrų ir moterų komandas, turės atsakyti į daugybę klausimų ir bandys įrodyti, kurie geresni – jie ar jos. Vyriškoje pusėje šį kartą savo jėgas išmėgins Tomas Langvinis, Benediktas Vanagas ir Tadas Rimgaila. Moterų komandoje – Ingrida Martinkėnaitė, Livija Gradauskienė ir Liucina Rimgailė. Azartišką projektą patikėta vesti naujai suburtam Nijolės Pareigytės-Rukaitienės ir Jono Nainio duetui.

Laidos kūrėjai netikėtus klausimus dalyviams kiekvieną savaitę rengia remdamiesi sociologų tyrimais ir žmonių iš gatvės atsakymais. Šį trečiadienio vakarą projekte nuskambės itin pikantiškas klausimas. Su kuriuo laidos dalyviu moterys norėtų labiausiai pasibučiuoti – televizijos laidų vedėju T. Langviniu, šokėju T. Rimgaila, lenktynininku B. Vanagu ar LNK žaidimų šou „Moterys prieš vyrus“ vedėju J. Nainiu?

Moterys turės išreitinguoti priešininkus ir bandyti atspėti, kaip į šį klausimą atsakė šimtas gatvėje apklaustų moterų. Už kiekvieną atspėtą vietą komanda uždirbs po vieną tašką. „Mano atsakymas tikrai aiškus, bet manau, kad dauguma moterų norėtų su Jonu pasibučiuoti. Jis labai saldus“, - svarstys Liucina Rimgailė. Studijoje sėdinčios merginos taip pat manys, kad pirmąją vietą turėtų užimti laidos vedėjas Jonas Nainys.

Į antrą poziciją merginų komanda pastatys T. Rimgailą. Trečioje vietoje ­– B. Vanagas. Tomo Langvinio moterys paprašys užimti ketvirtąją poziciją. Tiesa, galutinis garsių moterų sprendimas dėl ketvertuko išsidėstymo nesutaps su gatvėje apklaustų merginų nuomone. Komanda atspės vos vieną vietą ir taip pelnys vienintelį tašką. Su kuriuo žymiu vyru gatvėje sutiktos moterys norėtų pasibučiuoti labiausiai? Atsakymas laidoje „Moterys prieš vyrus“ – jau šį trečiadienio vakarą, 20:30 per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai