Garsusis hiphopo duetas Lilas ir Innomine suka skirtingais keliais

Lilas ir Innomine / M. Penkuku nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį oficialus dueto Lilo ir Innomine puslapis pasidalijo žinia, kad skiriasi Konstantino Kiverio (Lilo) bei Rolando Venckio (Innomine) keliai. Įrašę paskutinį albumą ir surengę koncertinį turą jie atsisveikins su savo gerbėjais.

Į lietuviško hiphopo sceną tarsi viesulas 2009 metais įsiveržęs duetas ne tik pelnė didžiulį pripažinimą šalies mastu, bet ir buvo fenomenalūs tuo, kad sugebėdavo suburti milžiniškas arenas jų muziką dievinančių gerbėjų. Vis dėlto keturis muzikinius albumus išleidę Konstantinas Kiveris (Lilas) ir Rolandas Venckys (Innomine) nusprendė, kad atėjo laikas skirtis ir padėti tašką jų muzikinėje kelionėje. 

Apie naujausią albumą, planuojamą koncertinį turą ir muzikinės bendros veiklos baigtį duetas savo gerbėjus informavo socialiniame tinkle. 

Lilas ir Innomine Kauno „Gargare“ / M. Repečkos nuotr.

„Metas mums pasikalbėti.

Praėjus geram pusmečiui po albumo „Leisk man šlykštėtis“ išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na, ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau, ką jis galvoja, jeigu ties čia ir gana?

Lilas ir Innomine / D. Čėplos nuotr.

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir to noro nebe tiek, lyg ir to džiugesio nebe tokio, lyg ir mest viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo ach***ena. Šiandien mes pabaigėme šį albumą. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas „Viskas“ nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines koncertų datas.

Ties čia ir viskas.“

Lilas ir Innomine surengė brangiausią koncertą savo istorijoje (54 nuotr.)
+48
Skaitykite daugiau