Garsusis Cristiano Ronaldo mini 34-ąjį gimtadienį – metai nebuvo lengvi

Cristiano Ronaldo su sužadėtine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-05 14:24
Antradienį, kone garsiausias pasaulio futbolininkas, Cristianas Ronaldo, mini savo gimimo dieną. Praėjusieji metai į jo gyvenimą įnešė daug spalvų.

Praėjusių metų lapkritį futbolininkas pagaliau Cristiano Ronaldo pasipiršo mylimajai Georginai Rodriguez. Ispanų kilmės gražuolė pasakė „taip“ ir jau netgi pradėjo matuotis vestuvines sukneles, pranešė Portugalijos laikraštis „Correio da Manha“.

2017-ųjų lapkritį futbolininko G. Rodriguez pagimdė dukrą Alaną Martiną. Futbolo klubo „Juventus“ futbolininko šeima tais metais pagausėjo jau antrą kartą. Birželį Pakaitinė motina portugalui padovanojo dvynukus Evą ir Mateo.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Pakaitinė motina C. Ronaldo pagimdė ir pirmagimį Cristianą jaunesnyjį, kuriam šiuo metu yra aštuoneri.

Kalbos, kad garsusis futbolinkas ir jo mylimoji susižadėjo žiniasklaidoje sklandė jau nuo 2017-ųjų rugsėjo. Gandai apie sužadėtuves padėjo sklisti po to, kai akylesni jo gerbėjai pastebėjo žiedą su didžiuliu deimantu ant kairės jo mylimosios rankos.

Pasak deimantų eksperto Davido Alleno, toks žiedas turėjo kainuoti nuo 150 tūkst. iki 200 tūkst. svarų. „Tokio tipo žiedai su deimantu labai populiarūs tarp žvaigždžių. Tokius pat turi Victoria Beckham, Beyonce ir Kim Kardashian“, – sakė ekspertas.

Praėjusieji metai buvo pažymėti ir ne tokiomis maloniomis akimirkomis. #Metoo judėjimas netikėtai užkabino ir C. Ronaldo. Amerikietė Kathryn Mayorga pareiškė prieš devynerius metus Las Vegaso viešbutyje tapusi jo seksualinės prievartos auka. Futbolininkas kaltinimus neigė.

Cristiano Ronaldo su širdies drauge Georgina Rodriguez ir sūnumi / Vida Press nuotr.
Cristiano Ronaldo su širdies drauge Georgina Rodriguez ir sūnumi / Vida Press nuotr.

Ir, žinoma, aiškino, kad moteris siekia išgarsėti jo sąskaita. Kathryn savo istoriją papasakojo vokiečių žurnalistams, Ronaldo gynėsi savo instagrame, o jo advokatė pagrasino iškelti ieškinį žurnalui „Der Spiegel“. Girdi, ši publikacija – nedovanotinas įsiveržimas į asmeninį gyvenimą ir leidinys privalo atlyginti moralinę žalą, patirtą jos kliento.

Interviu Kathryn, tuomet modelis, papasakojo susipažinusi su Ronaldo 2009-ųjų birželio 12-ąją naktiniame klube. Futbolininko apartamentuose „Palms Place“ viešbutyje moteris nuėjo persirengti į tuščią kambarį – ketino prisidėti prie vakarėlio sūkurinėje vonioje, kur buvo ir kitų svečių. Ronaldo ją užpuolė ir, nepaisydamas priešinimosi bei prašymų liautis, išprievartavo. Paskui atsiprašė aukos ir pareiškė, kad jis – „geras žmogus, bet tik 99 procentais“. Apie prievartą Mayorga kitądien pranešė policijai ir kreipėsi į ligoninę.

Incidentas buvo išspręstas privačiu susitarimu be teismo: Mayorga gavo materialinę kompensaciją – 375 tūkstančius JAV dolerių, o mainais pasižadėjo neskelbti detalių. Ir ilgai tylėjo. Tačiau 2017 metais Kathryn buvo nustatyta klinikinė depresija ir potrauminis sindromas, dėl psichologinių bėdų ji piktnaudžiavo alkoholiu, net rengėsi nusižudyti. O prasidėjus #metoo judėjimui kalbėti apie senus seksualinius nusikaltimus nebebuvo tokia gėda.

Naujas jos advokatas Leslie Markas Stovallis reikalavo, kad sena tylos sutartis, esą seksas buvo savo noru, būtų paskelbta negaliojanti. Advokatas siekė, kad garsusis futbolininkas būtų nubaustas už traumą, suteiktą jo klientei, ir jos padarinius („Nenoriu kalbėti patetiškai, bet ji trokšta teisingumo“, – sakė jis).

Ieškinys pateiktas Nevados valstijoje, kurioje ir įvyko incidentas. Nevada garsėja itin griežtais įstatymais, nukreiptais prieš seksualinius nusikaltimus (maksimali už tai numatoma bausmė – kalėjimas iki gyvos galvos).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai