Garsusis „Coachella“ festivalis: kai žvaigždės nusileidžia į žemę

Festivalio scenoje pasirodė Beyonce / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-15 13:18
Kalifornijos Indio mieste penktadienį ir šeštadienį griaudėjos meno ir muzikos festivalis „Coachella“. 1999-aisiais debiutavęs renginys yra  vienas populiariausių JAV muzikos festivalių.

Šįmet festivalio karalienė – dainininkė Beyonce. Kiti „hedlaineriai“ – Eminemas ir The Weeknd. Tačiau scenoje pasirodo dar dešimtys įvairiausių žanrų atlikėjų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.The Weeknd ir Beyonce jau pasirodė. Pastaroji pasirodė scenoje savo vyru Jay-Z, seserimi Solange Knowles. Eminemo pasirodymas – sekmadienį.

Į „Coachella“ festivalį atvyksta pramogų pasaulio žvaigždės, kurios šėlsta kartu su visais. Šventė tokia mėgiama, kad vyksta du savaitgalius su ta pačia programa, kad tik visi norintys galėtų pasimėgauti nevaržoma atmosfera.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Coachella“ slėnyje nenuostabu išvysti tokias garsenybes kaip Kourtney Kardashian, Amber Rose, Frances Bean Cobain su vaikinu Matthew Cook. Pernai čia linksminosi modeliai Olivia Culpo, Kendall bei Kyle Jenner, Paris Hilton, Emily Ratajkowski, Alessandra Ambrosio, aktoriai Emma Roberts, Nina Dobrev, Freida Pinto, Ariel Winter ir Aaronas Paulas,Joshas Hutchersonas. Kolegų klausėsi dainininkės Selena Gomez, Rita Ora, Hailee Steinfeld ir Victoria Justice.

Pernai scenoje pasirodė Kendrickas Lamaras, grupė „Sigur Ros“ kartu su Los Andželo filharmonijos orkestru. Publiką linksmino „Radiohead“, Owen Pallett, Nico Muhly, Anna Meredit, Davidas Lang, „The XX“, Martinas Garix, „Capital Cities“, „Empire of the Sun“, Kungs, DJ Snake, „Bastille“, Tove Lo, „Galantis“ ir kiti. Didžiausia žvaigždė – Lady Gaga, miniai pristačiusi ir naują dainą „The Cure“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai