Garsūs žmonės, kurie nekaltybę prarado peržengę 20-ies metų slenkstį

Beyonce, Adriana Lima, Chrisas Martinas ir Jessica Simpson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-27 21:39
Neseniai Chrisas Brownas nustebino prasitaręs, kad nekaltybę prarado būdamas vos aštuonerių, o kitos garsenybės neslepia, jog pirmą kartą pasimylėjo paauglystėje. Tačiau ne visi garsūs žmonės taip anksti pasinėrė į suaugusiųjų pasaulį – kai kurie atvirai pripažįsta, kad pirmą kartą pasimylėjo sulaukę dvidešimties ir daugiau metų.

Chrisas Martinas (36 m.) pirmą kartą pasimylėjo būdamas 22-ejų. „Taip susiklostė dėl religinių priežasčių ir panašaus š***, – žurnalui „Rolling Stone“ yra sakęs grupės „Coldplay“ vokalistas. – Taip pat dėl pasitikėjimo savimi stokos – man sunkiai sekėsi su merginomis.“ Pasitikėjimas savimi galiausiai atsirado ir būdamas 26-erių jis vedė Holivudo žvaigždę Gwyneth Paltrow, su kuria dabar augina dukrą ir sūnų.

Matthew Morrisonas (34 m.) nekaltybę prarado būdamas 21-erių. Nors universitete su bendraminčiais jis įdėmiai studijavo Bibliją ir bandė elgtis kaip pavyzdingas krikščionis, tačiau būtent studijų laikais atsirado ta mergina, prieš kurią serialo „Choras“ (org. „Glee“) žvaigždė ir neatsilaikė.

Tina Fey (43 m.) nekaltybę prarado būdama 24-erių. Populiari komikė Davido Lettermano pokalbių laidoje prisipažino, kad taip vėlai pirmą kartą pasimylėjo dėl to, kad jai buvo gaila atiduoti savo nekaltybę bet kam. Taip saugotą savo skaistybę Tina Fey padovanojo Jeffui Richmondui – būtent su juo aktorė pradėjo susitikinėti būdama 24-erių. Po septynerių draugystės metų jiedu susituokė ir kartu yra iki šiol, pora augina dvi dukras.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Beyonce (32 m.) nekaltybę prarado ne anksčiau kaip 21-erių. Kada tiksliai – niekada nedetalizavo, tačiau aišku, kad tas pirmasis ir vienintelis buvo dabartinis jos vyras ir dukters tėvas Jay-Z. „Draugavau su vienu vaikinu nuo 13-os iki 17-os, bet mes niekada, na, žinote... Tai techniškai turėjau tik vieną vaikiną – Jay“, – sakė Beyonce, kuri su Jay-Z draugauti pradėjo būdama 21-erių.

Rosario Dawson (34 m.) nekaltybę prarado peržengusi dvidešimties metų ribą. Detalizuoti, kada tiksliai tai įvyko, ji nelinkusi, tačiau viename interviu atskleidė, kad buvo priėmusi sprendimą nesimylėti nesulaukusi dvidešimties. Tam įtakos turėjo aktorės mama, kuri jos susilaukė būdama paauglė. „Mirtinai bijojau tapti mama paauglystėje, kaip teko jai“, – savo apsisprendimą aiškino Rosario Dawson.

Laukę vestuvių nakties

Jessica Simpson (33 m.) pirmą kartą pasimylėjo būdama 22-ejų. Ji buvo konservatyvi ir įsitikinusi, kad pirmą kartą pasimylėti reikia tik per pirmąją vestuvių naktį, jokiu būdu ne anksčiau. Taigi pirmuoju vyru jos gyvenime tapo Nickas Lachey, su kuriuo ji buvo susituokusi tik trejus metus. Nors savo sprendimu nesimylėti iki vestuvių Jessica Simpson iki šiol labai didžiuojasi, tačiau vaikų klausimu ji nėra tokia konservatyvi – su dabartiniu mylimuoju Ericu Johnsonu ji nėra susituokusi, tačiau jau augina du vaikus.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Adriana Lima (32 m.) savo nekaltybę saugojo iki 27-erių. Ir tuo sunku patikėti, nes dar iki vestuvių su krepšininku Marko Jaričiumi ji buvo tituluojama viena seksualiausių pasaulio moterų. Nors savo kūną ji demonstravo ne vienoje fotosesijoje bei žingsniuodama „Victoria's Secret“ podiumu, tačiau širdyje ji – tikra romantikė. Su Marko Jaričiumi ji susituokė per Valentino dieną, o po devynių mėnesių gimė jųdviejų meilės vaisius. Dukrai Adriana su Marko – kaip simboliška – išrinko Valentinos vardą.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Lisa Kudrow (50 m.) nekaltybę prarado būdama net 32-ejų. „Draugų“ (org. „Friends“) žvaigždė tikina, kad buvo tvirtai nusprendusi nekaltybę atiduoti tik savo sutuoktiniui ir bėgant laikui, o tam vieninteliam vis nesirodant, nuomonės nepakeitė. Būdama 32-ejų ji ištekėjo už Michelo Sterno, su kuriuo susituokusi yra iki šiol ir augina 15-metį sūnų.

LeeLee Sobieski (30 m.) pirmą kartą pasimylėjo būdama 26-erių. „Nekaltybę prarasti 26-erių tikriausiai atrodo vėlu, bet man buvo svarbu, kad išlikčiau nekalta iki ištekėsiu. Taip nusprendžiau ne dėl kokių nors religinių priežasčių, bet paprasčiausiai dėl to, kad man nekaltybė atrodė pati vertingiausia dovana, kokią kada nors galėčiau padovanoti vyrui, ir aš norėjau įsitikinti, kad dovanoju ją tinkamam vyrui“, – viename interviu sakė aktorė. Tačiau gražūs ketinimai nesutapo su realybe – slapta ištekėjusi už Matto Daviso aktorė vos po kelių mėnesių padavė skyrybų prašymą. Ir vos išsiskyrusi ji sutiko dizainerį Adamą Kimmelį, kurį beprotiškai pamilo. Vestuvių laukti jau nebebuvo prasmės ir jųdviejų dukra gimė dar prieš jiems susituokiant.

Kevinas Jonas (25 m.) vienas iš tų, kurie nekaltybę saugojo iki vestuvių. Būdamas 22-ejų jis vedė Daniellę Jonas ir sulaukė taip ilgai lauktos pirmosios nakties. Tačiau kaip vėliau prisipažino „Bliss“ žurnalui, pirmasis kartas nebuvo toks įspūdingas, kaip jis įsivaizdavo. „Nebuvo verta laukti sekso. Po to, kai mes tai padarėme, pagalvojau: ir ką, čia viskas?“ – sakė grupės „Jonas Brothers“ narys, kurio atvirumu jo žmona veikiausiai nebuvo labai patenkinta.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai