Garsūs veidai pristatė veikliems didmiesčio vyrams skirtą drabužių kolekciją

Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-28 08:47
Viename sostinės autosalone, antradienio vakarą, vyko vyriškos mados vakaras: žinomi ir veiklūs vyrai pristatė dviejų dalių naujausią „Pietro Filipi“ kolekciją.

Tarp naujausių automobilių didmiesčio dvasia alsuojančią kolekciją demonstravo dainininkas bei renginių vedėjas Tomas Legenzovas, grupės „El Fuego“ narys Gražvydas Staigvilas, „Vaidilos” teatro direktorius Gediminas Jankus, gydytojas Darius Rauba, saksofonistas Juozas Kuraitis, šokėjas Rafal Narkevič, kelionių ekspertas Ugnius Petraitis, pardavimų vadovas Dominykas Žėkas bei atlikėjas, buvęs grupės „B‘Avarija“ narys, šiuo metu jaučiantis aistrą kulinarijai, Jonas Jonušas. Būtent J. Jonušui renginio organizatoriai patikėjo tapti ne tik finaliniu kolekcijos modeliu, bet ir viso vakaro vedėju.

Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.
Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.

Išvysti šaltojo sezono „Pietro Filipi“ kolekciją bei susipažinti su atnaujintu „Honda CR-V“ visureigiu panoro būrys stilingų vilniečių. Tarp jų buvo galima sutikti aktorę Liną Bražinskaitę-Tupikovskienę su sūneliu Dominyku, atlikėją Donatą Virbilaitę, iliuzionistą Arvydą Stonį su širdies drauge Jolanta, įžymybių trenerį Jean Claude Edorh su sutuoktine Inga, drabužių kūrėją Vidmantę Martikonytę-Medišauskienę su vyru Pauliumi, teniso trenerį bei žinomą modelį Simą Kučą, vyrų stiliaus žinovą Algirdą Gricių, advokatę Eglę Mockienę, modelį Brigitą Gaižauskaitę, iš Didžiosios Britanijos trumpam į Lietuvą grįžusį plaukų meistrą Robertą Danilevičių bei kt.

Šįmet 25-erių metų jubiliejų švenčiantis prestižinis čekų prekės ženklas „Pietro Filipi“ rinktinei publikai pristatė moderniam miestiečiui skirtą kolekciją. Svečiai pirmojoje renginio dalyje išvydo verslo klasės, antrojoje – jau kiek laisvesnio dalykinio stiliaus drabužius. Vyravo modernūs siluetai ir netikėti spalvų deriniai. Prie drabužių buvo priderinti stilingi „Jai Kudo“ akiniai. Kolekciją demonstravusiems modeliams įvaizdį kūrė Barberių aljanso nariai.

Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams
Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams

Belaukiant kolekcijos pristatymo buvo galima apžiūrėti ir įvertinti vieną geriausiai pasaulyje parduodamų visureigių – „Honda CR-V“, kuris šį sezoną buvo patobulintas ir perkurtas, remiantis naujausiomis technologijomis. Vakaro svečiai taipogi dalyvavo prancūzų restorano „Le Bonjour“ užkandžių, nealkoholinio vyno „Carl Jung“ bei itališkos kavos „Sorpreso“ degustacijoje.

Vakaro metu žinomi ir stilingi vyrai dalijosi įžvalgomis apie šio sezono aktualijas, modernaus miestiečio įvaizdį. „Nesu mados žinovas, bet manau, kad ne tik šį sezoną, bet ir visus kitus, stilingas vyras turėtų atodyti drąsiai bei išraiškingai. Dauguma stilingų žmonių beveik visada atrodo taip pat: jie jau yra atradę tai, kas jiems tinka ir patinka ir sezoniškų vėjų nelabai paiso“, – mano muzikantas, renginių vedėjas ir kulinaras J. Jonušas. Žinomas vyras atviras: prieš kokius trejus metus jis išmetė visus dizainerių jam dovanotus marškinėlius bei kitus rūbus, pasiliko tik prie švaraus juodos-baltos spalvų varianto.

Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.
Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.

„Man visada patiko džinsai ir stilingi papuošalai: apyrankės, žiedai. Gal visai tai vadinama gatvės stiliumi?“, – šypsosi moderniu stiliumi išsiskiriantis J. Jonušas, šiuo metu sėkmingai derinantis muziką ir kulinariją. „Šios veiklos viena kitai netrukdo, anaiptol, teikia džiaugsmą man ir aplinkiniams, tad visi laimingi“, – sakė J. Jonušas, šiuo metu kuriantis ne tik naujas dainas sau ir kitiems atlikėjams, bet ir naujus patiekalus įvairiems restoranams.

Dainininkas ir renginių vedėjas bei režisierius T. Legenzovas įsitikinęs: „Šiandien gyvename asmenybių ir istorijų laikais, tad, manau, rūbai turi pasakoti istoriją, atspindėti asmenybės pažiūras. Pasak Tomo, viena taisyklė galioja visiems vyrams: drabužiai turi teikti pasitikėjimo savimi. „Aš pats visada mėgstu rengtis tik kokybiškais drabužiais, derinti spalvas, žinau, kokie spalvų deriniai ir faktūros man geriausiai tinka“, – sako atlikėjas.

Vakarą saksofono garsais atidaręs muzikantas J. Kuraitis mano, kad kiekvienas drabužis vis kitaip tinka kiekvienai individualybei. „Lai kuo daugiau vyrų nors truputį pasidomi stiliumi, mados tendencijomis ir jau rezultatai bus daug geresni. Reikia tik noro – ir tada pakeisti įvaizdį tikrai įmanoma“, – teigia saksofono virtuozas, pirmą kartą demonstravęs mados kolekciją. Muzikantas pastebėjo, jog daugelis lietuvių vyrų tiesiog slepiasi už blankių, tarsi bespalvių drabužių, lyg nenorėtų būti pastebimi. „Apskritai Lietuvoje vyriškų drabužių pasirinkimas ganėtinai skurdokas, o ką jau kalbėti apie avalynę. Nueini į batų parduotuvę: vyrams siūlomi tik juodi ir rudi, o kai pasižiūri į moterų skyrių, tai net seilė varva nuo spalvų ir raštų įvairenybės“, – neslėpė apmaudo J. Kuraitis, visgi prisipažinęs, kad groti kur kas lengviau nei madas demonstruoti.

Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.
Automobilių salone pristatyta drabužių kolekcija vyrams / Dariaus Kučio nuotr.

Teniso treneris bei tarptautinę karjerą padaręs modelis S. Kučas, dažnai dirbantis Milane, vis dažniau ir Lietuvoje pastebi savitą, unikalų stilių turinčių vyrų, kurie nebijo ekspirementuoti. „Ir tai labai džiugina akį. Tikrai nėra mitas, kad italai vyrai itin prisižiūri. Nepamatysi italo neplauta galva ar nesutvarkyta barzda. O barzdos –labai populiaru ir be galo vyriška“, – įžvalgomis dalijasi modelis. Į klausimą, kaip šį sezoną turėtų atrodyti stilingas didmiesčio vyras, S. Kučas atsakė: „Jis tiesiog turėtų būti laisvas, nebijotų priimti nestandartinių sprendimų atsidaręs savo spintą. Tai gali būti, kad ir trimis dydžiais didesnis džemperis, kas, beje, dabar – labai ant bangos“.

Vyrų stiliaus žinovas A. Gricius norėtų patarti šaltuoju metų laiku labiau kreipti dėmesį ir savo spintą papildyti ne tais drabužiais, kurie yra šiuo metu madingiausi, o tais, kuriuos dėvint nebūtų šalta. „Kas iš to, jei įsigytas drabužis bus iš naujausios kolekcijos, tačiau jo nebus galima dėvėti, nes jis nepakankamai apsaugos nuo šalčio. Sveikas balansas tarp mados ir praktiškumo tikrai nenuvils ir minėsite naują pirkinį tik geruoju, ypač tuo metu, kai lauke paspaus šaltukas“, – praktiškai pastebėjo ekspertas. A. Gricius į pirmą vietą iškelia vyro tvarkingumą ir norėtų visiems stipriosios lyties atstovams palinkėti išmokti patiems rūpintis savo išvaizda, aprangos stiliumi, kurti savo asmenybės įvaizdį. 
Žmonės.lt

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai