Garsūs sporto aistruoliai: pasaulio futbolo čempionatas įtraukė ir įžymybes

Enrique Iglesias, Marlene Favela ir Alessandra Ambrosio / Socialiniai tinklai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-23 08:12
Prieš savaitę prasidėjęs pasaulio futbolo čempionatas, panašu, nepalieka abejingų. Rusijoje šiemet vykstančios futbolo varžybos sporto aistruolių dėmesį prikaustė visame pasaulyje – tarp sirgalių ir įžymybės.

Gruodžio mėnesį su tenisininke Ana Kurnikova dvynukų susilaukęs dainininkas Enrique Iglesias socialinio tinklo paskyroje pasidalijo miela nuotrauka, kurioje jis Ispanijos-Portugalijos varžybas žiūri su vienu iš savo mažylių. Iš Ispanijos kilęs dainininkas, žinoma, įsiamžino apsirėdęs Ispanijos rinktinės atributika.

#worldcup #spain #portugal

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Meksikietė muilo operų žvaigždė Marlene Favela taip pat aktyviai palaiko savo gimtinės komandą. Instagrame ji pasidalijo fotografija, kurioje jai ant veido puikuojasi nupaišyta Meksikos vėliava. „Pirmyn, Meksika!“, – šalia nuotraukos rašė ji.

Bene garsiausias „Victoria's secret“ angelas Alessandra Ambrosio taip pat yra didžiulė futbolo gerbėja. O kaip gi kitaip – juk ji kilusi iš futbolo tėvynės Brazilijos. Modelis savo gerbėjus nudžiugino pasidalydama nuotrauka, kurioje ji su sūneliu Noah Phoenix įsiamžinę dėvintys Brazilų futbolo rinktinės marškinėlius.

????????????????

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai