Garsus reperis Ironvytas „Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose negudravo – balandžio 1-ajai ruošia staigmeną

Ironvytas „Auksiniuose svogūnuose“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-28 21:36
Garsus reperis Ironvytas, apsilankęs ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ rengtame humoro apdovanojimų „Auksiniai svogūnai“ filmavime nedvejojo – ironiško požiūrio į tai, kas vyksta Lietuvos politikoje, neabejotinai reikia.

„Juk kai kurie net nesusimąsto darą kvailystes, kol jo nenominuoja „Auksiniuose svogūnuose“, – juokėsi pašnekovas, apdovanojimų ceremonijoje svečio teisėmis dalyvaująs ne pirmą kartą.

Atlikėjo nuomone, simboliška, kad „svogūnų“ dalybos per televiziją parodomi balandžio 1-ąją, kitaip dar vadinamą Melagių dieną. Ironvytas atviras – jis jos „privalumais“ taip pat naudojasi.

„Nuo vaikystės balandžio 1-ąją mėgau pokštauti. Ir draugams, ir mama išdaigų prikrėsdavau. Bet šio pomėgio neapleidau ir suaugęs. Kartą per melagių dieną buvome išplatinę pranešimą, jog pradedu karjerą Lenkijos rinkoje – įrašėme lenkišką dainą, ant vaido klipo uždėjome populiarios kaimyninės šalies televizijos logotipą ir išsiuntėme žiniasklaidai. Dar ilgai draugams aiškinausi, jog neemigruoju, o tai tebuvo pokštas“, – prisiminė Ironvytas.

Šįmet melagių dieną jis taip pat ruošia staigmeną.

„Gal pokštas bus, kad šįmet nepokštausiu?, – juokėsi Ironvytas, – Esu ne kartą ir pats „išdurtas“. Tiesa, ne labai rimtai“. 

Naujausi straipsniai