Garsūs mados kūrėjai Kalėdas stileivoms dovanos greičiau

Renata Mikailionytė ir Diana Paukštytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-29 13:50
Gero dizaino, įdomių kūrybinių idėjų ir kalėdinės nuotaikos šventė jau visai čia pat. Lapkričio 30-ąją ir gruodžio 1-ąją Vilniuje vienoje erdvėje dvidešimt šalies dizainerių pristatys tai, ką sukūrė gražiausio, ir kiekvienam individualiai padės išsirinkti tik jam labiausiai tinkančias įvaizdžio detales. Kalėdiniame „Designer Space Pop-Up” (Vokiečių g. 5) bus ne tik stilingų apdarų moterims, vyrams ir vaikams, bet ir nuostabių papuošalų, namų apyvokos daiktų, muzikos ir gardžių vaišių.

Kalėdiniame „Designer Space Pop-Up” visus lankytojus naujienomis stebins tokie kūrėjai kaip: Lilija Larionova (LILY), Egidijus Rainys, Renata Mikailionytė, Diana Paukštytė, Ramunė Strazdaitė (Linen Birds), Laura Dailidėnienė (DAILI), Kristina Kruopienytė, Jolanta Rimkutė ir Ieva Ševiakovaitė (BALTAI), Agnė Biskytė (BIS A BIS), Sonata Bylaitė (Sonata Jewellery), Audronė Indreliūnaitė (A-fashion. Bow ties), Seržas Gandžumianas (Serge Gandzumian), Dovilė Gudačiauskaitė, Gabrielė Januškevičiūtė (Born from nature/d96p), Aušra Norkutė (Dust Bunnies), Paulius Vitkauskas (NUC), Lena Nomanova (RUDNĖ), Alina Bobriq (BOBRIQ), Aistis Mickevičius (FumParFum).

Kai kurie kūrėjai, pavyzdžiui, Aušra Norkutė į šį pop-up atvyksta specialiai iš Ispanijos, kurioje gyvena ir kuria: „Šis pop up’as – tai puiki proga pamatyti, kuo kvėpuoja lietuviškas dizainas. Labai džiaugiuosi, kad su savo vaikiškų drabužių prekės ženklu „Dust Bunnies” turiu galimybę prisijungti prie garsių dizainerių. Lietuviai kūrėjai išties puikūs ir kuria labai kokybišką produkciją, ko dažnai nesutiksi kitose šalyse. Visos detalės apgalvotos iki galo, akivaizdus kruopštus dabas, o tai – tvarios mados požymis.” Šio pop-up entuziastingai laukia ir dizaineris Seržas Gandžumianas, savo kūriniais lepinantis ne tik moteris, bet ir vyrus: „Tai bus ir unikali galimybė įsigyti originalias dovanas tiesiai iš jų kūrėjų rankų”. Jam antrina ir Laura Dailidėnienė, pristatysianti ne tik savo kurtus drabužius, bet ir aksesuarus: „Labai džiaugiuosi ir vertinu šį dizainerių pop-up'ą, nes čia – tik puikiai savo sritį išmanantys kūrėjai. Tikrai bus apstu įdomybių“.

Abi šventės dienas nuo 18 valandos vakaro visų lauks įspūdingos Kalėdinės Gospel improvizacijos su grupe „Joy Spell“, kurią sudaro Marija Monika Dičiūnė, Karolina Žibkutė, Justas Dučinskas ir Martynas Vilius. Lietuvoje ir užsienyje skambančiam vokaliniui ansambliui talkins ir Tomas Dičiūnas.

Dizaineriai kuria miesto partnerystes, todėl be nuotaikingo ir šventiško muzikinio šou, gausybės stilingų vardinių apdarų ir ŽVK išpildytų vizualinių sprendimų, lauks ir skanioji renginio dalis: norintys degustuos specialiai atrinktą, ypatingai aukšto biologinio aktyvumo Rudnios miško medaus ir „Sugamour” kalėdinių desertų kolekciją, „Lavazza “ skrudintą kavą. Gaivinsis naujiena – negazuotu mineraliniu vandeniu „Birutė”, atstatančiu elektrolitų pusiausvyrą. Renginio interjeru rūpinsis „Užupio arka” ir „Concert Service”.

Kalėdinis „Designer Space Pop-Up” vyks:

Lapkričio 30 d. (12-22 val.)

Gruodžio 1 d. (10-22 val.)

Temos:

Stilius

Naujausi straipsniai