Garsūs, turtingi, bet su trūkumais: 10 žvaigždžių, kurių kūnas nėra tobulas

Megan Fox / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-26 16:55
Net garsiausios žvaigždės, kad ir kokios atrodytų tobulos, turi įvairiausių trūkumų. Šįkart kalbame ne apie charakterio savybes.

Portalas Radaronline.com surinko dešimties žinomų žmonių įgimtus ar įgytus defektus – nuo trūkstamų pirštų iki dar keistesnių anomalijų. Ar žinote, kas sieja aktorius Megan Fox ir Vince‘ą Vaughną? Ogi keistuoliški nykščiai.

Oprah Winfrey turi daugiau pinigų nei dauguma pasaulio gyventojų. Gyvenimas nepašykštėjo jai ir kito dalyko – kojos pirštų. Milijardierė ant kairiosios kojos jų turi net šešis vietoj penkių.

Serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry turi neįtikėtinai trumpą vidurinįjį dešinės rankos pirštą. Jo dalį žinomas vyras prarado per vaikystėje įvykusią nelaimę.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Manekenė, „Victoria‘s Secret“ gražuolė Karolina Kurkova uždirba didžiulius pinigus ir pasirodo prabangiausiuose pasaulio mados šou. Ji nesivaržydama rodo savo figūrą vilkėdama dviejų dalių maudymosi kostiumėlius. Tačiau jai trūksta vieno dalyko – bambos. Kurį laiką sklandė įvairios kalbos apie šį faktą, tačiau galiausiai gražuolės atstovai patvirtino, kad moteris išties neturi bambos, nes vaikystėje jai buvo atlikta išvaržos operacija ir įprasta bamba buvo panaikinta.

Aktorė Jennifer Garner turi labai keistai atsikišusį mažąjį dešinės kojos pirščiuką.

Žavingoji Megan Fox daugeliui atrodo tikra gražuolė. Žinoma, ji daili, tačiau taip pat turi mažytį trūkumą. Aktorė gimė sirgdama vadinamąja brachidaktilija. Tai – kojų ar rankų vystymosi anomalija, kuomet užauga per trumpi pirštai. Ji turi per trumpą dešinės rankos nykštį.

Amerikos kino aktorė Daryl Hannah neturi dalies kairės rankos smiliaus.

Aktorius Denzelis Washingtonas yra sakęs, kad vaikystėje jam lūžo mažasis dešinės rankos pirštas ir jis niekuomet jo tinkamai nesusigydė, dabar jis keistai išlinkęs.

Aktorius Vince‘as Vaughnas neturi dešinės rankos nykščio galiuko. Jį vyras prarado autoįvykyje būdamas 17-os.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žavusis aktorius Gerardas Butleris turi vieną atsikišusią ausį. Jo kairioji ausis nevisai elegantiškai styro dėl to, kad vaikystėje jam buvo atlikta operacija.

Amerikiečių muzikantas Billy Corganas nuo gimimo turi išskirtines dėmes ant dešinės rankos. Rokeriui nuo gimimo buvo nustatytas Klipelio-Trenone-Vėberio sindromas, dėl kurio ant kūno atsiranda raudonos žymės.

Visą garsių žmonių, turinčių trūkumų, nuotraukų galeriją galite pamatyti paspaudę čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai