Garsių muzikų dukra pianistė Rūta Rinkevičiūtė ištekėjo už latvio krepšinio trenerio Sandžio Buškevico

Rūta ir Sandis Buškevicai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus ir muzikės Tatjanos Rinkevičienės dukra, pianistė Rūta Rinkevičiūtė (30) paskutinį birželio šeštadienį prisimins visą gyvenimą – moteris Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje savo sužadėtiniui, buvusiam krepšininkui, o dabar krepšinio treneriui, latviui Sandžiui Buškevicui (37) ištarė lemtingąjį „taip“.

„Truputėlį jaučiu jauduliuką, bet viskas gerai. Tikrai jokio streso nėra, nors žinoma, artėjant tai dienai, kaip ir visoms nuotakoms, norisi, kad viskas atrodytų gražiai“, – portalui Žmonės.lt  iki vestuvių likus mažiau nei savaitei sakė būsima nuotaka.

Moteris pasakojo, kad juodu vestuvėms pasiruošė patys, be didelio vargo, nemigo naktų ar streso. R.Rinkevičiūtė atviravo, kad tiek ji, tiek jos vyras jautėsi užtikrintai ir neturėjo abejonių dėl santuokos, todėl ir stresuoti nėra dėl ko. Svarbiausia, anot Rūtos, gera nuotaika, šypsenos ir vidinis pakylėjimas bei džiaugsmas.

Pianistės Rūtos Rinkevičiūtės ir jos išrinktojo, krepšinio trenerio Sandžio Buškevico vestuvės (62 nuotr.)
+56

Amžinos meilės priesaika – prieš Dievą

Nuotaka atviravo, kad abu su vyru neturėjo abejonių dėl to, kur norėtų įteisinti savo santykius – abu tarsi susitarę norėjo prisiekti amžiną meilę prieš Dievą.

„Į bažnyčią mes žvelgiame labai pakiliai – ne bijodami jos, todėl ir tuoksimės joje. Vidinis jausmas liepė santuoką įteisinti būtent Dievo namuose, abu to norėjome“, – pasakojo R.Rinkevičiūtė.

Gintaras Rinkevičius su dukra Rūta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Moteris atviravo, kad vienas iš svarbiausių norų vestuvių dieną buvo tas, kad ją prie altoriaus atvestų tėvas. „Tėčio vaidmuo prie altoriaus man iš galvos niekaip neišnyko, todėl šią savo viziją būtinai norėjau įgyvendinti. Mūsų vestuvėse kažkokių tradicinių elementų nedaug, bet šis – man labai svarbus“, – tikino R.Rinkevičiūtė.

Nuotaka neslėpė, kad savo vestuvių dieną visuomet įsivaizdavo su tėvais, artimaisiais ir draugais, o ne pabėgus kur nors tik dviese ir tyliai susituokus.

R.Rinkevičiūtė pasakojo, kad šventę savo artimiesiems jie po ceremonijos iškels viename Vilniaus centre esančių restoranų. „Kad visiems būtų patogu“, – šypteli.

Gintaras Rinkevičius su dukra Rūta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Suknelė – tokia, apie kokią svajojo

Paklausta apie vestuvinę suknelę, R.Rinkevičiūtė tikino, kad ji – tokia, apie kokią ir svajojo, o dizainerė Viktorija Jakučinskaitė puikiai išpildė jos viziją. „Suknelės klausimas buvo išspręstas labai lengvai, nes Viktorija puikiai pajuto, ko aš noriu. Man apskritai patinka jos kūrybos stilius“, – tikino R.Rinkevičiūtė.

„Svarbiausia, kad suknelė ir patiktų, ir tiktų. Man atrodo, kad nereikia sau brukti jokių stereotipų per prievartą, tokių, kokia turėtų būti suknelė ar kaip reikėtų švęsti. Mes jokių šablonų nesilaikėme, viską ruošėmės taip, kad patiems būtų komfortiška ir jauku“, – pridūrė ji.

Gintaras Rinkevičius su dukra Rūta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Rūta ir Sandis kartu jau – pusantrų metų. Jiedu susipažino labai paprastai – apsikeitė žinutėmis internete, suderino susitikimą ir... įsimylėjo.

„Susipažinome per internetą – taip pradėjome bendrauti, susitikome ir patikome vienas kitam. Sakyčiau, kad meilė galbūt net įsižiebė iš pirmo žvilgsnio (juokiasi). Tas jausmas ne tik kad nenuslūgo, bet sulig kiekviena diena vis augo, todėl sprendimas būti kartu buvo labai natūralus“, – šypsojosi laiminga nuotaka.

Gintaras Rinkevičius su dukra Rūta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau