Garsių moterų atžalos sužibėjo „Kūrybos podiume“

Žinomų moterų dukros „Kūrybos podiume“/G. Keturakytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-20 11:38
Šį penktadienį Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode rinkosi kūrybos, grožio ir mados renginio „Kūrybos podiumas“ gerbėjai. Vienoje gražiausių Kauno vietų susirinkusiems svečiams buvo pristatytos aštuonios Lietuvos kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijos.

Tarp pristatymo modelių buvo galima išvysti nemažai žinomų veidų: podiumu žengė aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, modelis Viktorija Vaičaitė, buvusi laidos „TV pagalba“ žurnalistė Neringa Mažeikienė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė. Kūrėjų kolekcijas pristatyti padėjo ir šio vakaro modeliais tapusios žinomų kauniečių atžalos: televizijos laidų vedėjos, floristikos dizainerės Kristinos Rimienės paauglė dukra Marija, šokėjos Gintarės Slausgalvienės šešiametė dukrelė Vakarė ir verslininkės Rigondos Užpalevičienės dukros Sindrė bei Elinga.

Žinomų moterų dukros „Kūrybos podiume“/G. Keturakytės nuotr.
Žinomų moterų dukros „Kūrybos podiume“/G. Keturakytės nuotr.

Renginyje savo naujausią kūrybą pristatė Giedrė Sunklodaitė, Odeta Motiejūnaitė, Romarika Pikelienė, Jolanta Serbentaitė, Iveta Norbutaitė („Ivetos aksesuarai“), prekių ženklų „Nadin Smo Design“, „Rigonda style“, „EliMile“, „AteNora Accessories“, „AurimDesign“ ir „Cukraus vata“ kūrėjos. Kai kurios dizainerės susivienijo ir pristatė jungtines drabužių ir aksesuarų kolekcijas. Viena jų atvyko netgi iš Londono, kuriame dirba aukštosios mados namuose, o laisvalaikiu kuria vienetines sukneles.

Žinomų moterų dukros „Kūrybos podiume“/G. Keturakytės nuotr.
Žinomų moterų dukros „Kūrybos podiume“/G. Keturakytės nuotr.

„Kūrybos podiumo“ organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė sakė, kad jau penktus metus organizuoja šį renginį siekdamos populiarinti rankų darbą Lietuvoje, sudaryti lietuvių kūrėjams sąlygas pristatyti savo naujausią kūrybą visuomenei. Šis renginys ypatingas tuo, kad jame kolekcijas pristato ne tik žinomus prekės ženklus turintys dizaineriai, bet ir pradedantys savo kelią jauni ar tik po daugybės metų darbo įvairiose srityje savo kūrybiniam talentui prasiveržti leidę meniški žmonės.

Renginio metu skambėjo jausmingos prancūziškos dainos, kurias atliko dainininkė Ingrida Kazlauskaitė su tarptautinių konkursų laureatu, akordeonistu Vyteniu Danieliumi.

Šiemet „Kūrybos podiumas“ tapo unikalaus kasmetinio botanikos sode organizuojamo renginio „Kvapų naktis“, pritraukiančio tūkstančius svečių, dalimi. Pusdienį dalyvavę botanikos sodo siūlomose ekskursijose, paskaitose, edukacinėse programose ir kitose atrakcijose, pasigrožėję išpuoselėtais gėlynais, vakare lankytojai mėgavosi „Kūrybos podiumo“ programa.

Temos:

Naujiena Mada

Naujausi straipsniai