Garsios moterys neatsispyrė grožio procedūroms: drąsiausios ryžosi ir pokyčiams

Garsios moterys neatsispyrė grožio procedūroms: drąsiausios ryžosi ir pokyčiams / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 14:07
Garsios šalies moterys praleido grožio dieną. Sau laiko skyrusios pramogų šou atstovės džiaugėsi, kad tokia proga pasitaiko ne kasdien.

Visuomenės dėmesio nestokojančios damos ypač rūpinasi savo išvaizda, todėl savo plaukų, veido ir kūno odos priežiūrą patiki tik patiems geriausiems. Grožio dieną sau paskyrė televizijos laidų vedėjos Vaida Skaisgirė, Eglė Daugėlaitė, „orų mergaitė“ Karolina Liukaitytė, modelis ir prekės ženklo „SbyS“ kūrėja Simona Starkutė, „Liu Patty“ desertinės savininkė ir renginių organizatorė Liucina Rimgailė, verslininkės Alesia Mačiulis, Diana Dargienė, ponia Danguolė Pečiukonytė-Juan Font, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė, aktorė Karina Stungytė, prodiuserė Goda Jokubaitienė, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė, stilistė Viktorija Šaulytė, tinklaraštininkė Urtė Mikelevičiūtė.

„Videometra“ komunikacijos vadovė ir televizijos laidų vedėja Vaida Skaisgirė pas „Yumi“ salono savininkę ir plaukų meistrę Rasą Starkovskienę atliko holivudinį plaukų šviesinimą. „Saulė plaukus visada pašviesina, bet Lietuvoje tos saulės tiek mažai... Rudenį pilkėja ne tik gatvės, bet ir mano plaukų spalva – jie tampa nebe tokie blizgantys, o kad ateinančios niūrios rudens dienos būtų šviesesnės, nusprendžiau pradėti nuo švelnaus ir natūralaus plaukų šviesinimo“, – džiaugiasi Vaida.

Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė pravėrė salono kosmetologo duris. Pirmiausia jai ištyrė odos būklę, o tik tada parinko procedūrą, kuri jai labiausiai reikalinga – Ingridai buvo atlikta raukšles naikinanti procedūra. „Po pusantros valandos kosmetologės kėdėje jaučiausi kaip po savaitgalio Druskininkuose. Veido oda atsigavo ir tapo skaistesnė. Procedūrų poveikis kaupiamasis, todėl šiandien paskyrusi savo laiką joms, rytoj galėsiu džiaugtis nuostabiais rezultatais. Ką pasėsi, tą ir pjausi!“

Modelis ir drabužių prekės ženklo „SbyS“ kūrėja Simona Starkutė išbandė balayage dažymo techniką. Simona visada kruopščiai renkasi kur ir kokiais dažais šviesins savo plaukus, nes po gausybės fotosesijų, kurias turėjo per ilgus modelio darbo metus, jie tapo nualinti: „Svarbiausia, kad pavyko išgauti natūralų atspalvį, nes vis bandau grįžti prie savo natūralios plaukų spalvos. Iš moterų ir merginų socialiniuose tinkluose nuolat sulaukiu klausimų, kur ir kaip dažau plaukus – vadinasi, renkuosi tinkamą dažymo techniką ir kokybiškas priemones.“

LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ Eglė Daugėlaitė patogiai įsitaisė pedikiūro krėsle. Žiemą ir vasarą kartą per mėnesį pėdas ir kojų nagus tvarkanti televizijos laidų vedėja vadovaujasi taisykle, kad jokia makiažo bazė neužsiteps tolygiai, jeigu veido oda nebus sveika ir prižiūrėta. Su pėdomis – lygiai tas pats. „Labai prižiūriu savo pėdas, nes jos man ne mažiau svarbios už rankas. Atviras basutes renkuosi tik tada, kai atsinaujinu pedikiūrą. Dažniausiai renkuosi ilgalaikį lakavimą, nors kartais nuo šio lakavimo būdo pailsiu ir leidžiu nagams atsigauti“, – pasakoja Eglė. Pedikiūrą be Eglės išbandė ir vizažistė Deimantė Kazėnaitė, Alesia Mačiulis. Kasdienę šukuoseną ir makiažą pasirinko ponia Danguolė Pečiukonytė-Juan Font, manikiūrą – Karolina Liukaitytė.

Aktorė Karina Stungytė atgaivino plaukus, baleto artistė Kristina Tarasevičiūtė rūpinosi veido oda, stilistė Viktorija Šaulytė pasirinko proginę šukuoseną, Liucina Rimgailė ryžosi gana drąsiems pokyčiams. Įkalbėta salono šeimininkės žinoma moteris pasitamsino plaukų šaknis, o galus – pasišviesino. „Nesitikėjau, kad man taip patiks šie pokyčiai“, – džiaugėsi L. Rimgailė. Goda Jokubaitienė ir Urtė Mikelevičiūtė lepinosi tonizuojančiomis veido procedūromis, Diana Dargienė – manikiūru ir veido odą stangrinančia procedūra. Visoms šventės viešnioms buvo atlikta plauko energetinio kodo nustatymo procedūra ir parinktos labiausiai tinkančios plaukų priežiūros priemonės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai