Garsios moterys domėjosi grožio naujienomis

Oksana Pikul-Jasaitienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-25 18:47
Spalis – įvairių renginių metas. Viename iš jų susirinko žinomos šalies moterys: Oksana Pikul-Jasaitienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Vaida Genytė, Kristina Ivanova ir kt. Sostinės „Camelia“ vaistinėje buvo pristatomos dekoratyvinės kosmetikos naujienos.

Svarbiausia – nepersistengti

Renginyje dalyvavusios moterys neslepia, jog makiažas yra labai svarbi jų gyvenimo dalis. Pasak grupės „Yva” narės ir grožio studijos savininkės Kristinos Ivanovos, „dirbant gožio sferoje labai svarbu atrodyti tvarkingai, tačiau svarbiausia, kad su makiažu jaustumeisi komfortabiliai.”

Renginyje dalyvavusi Oksana Pikul-Jasaitienė teigė, jog jos makiažo kiekis ir ryškumas labai priklauso nuo to, kokia dienotvarkė yra suplanuota.

"Camelia" nuotr.
"Camelia" nuotr.

Kokybė už patrauklią kainą

Grožio studijos savininkės K. Ivanovos teigimu, nereikia aklai tikėti, jog tik brangi kosmetikos priemonė bus tinkama. „Galiu pasakyti, kad negalioja ši taisyklė, jog brangi priemonė – būtinai gera priemonė. Mano kosmetikos krepšelyje galima atrasti įvairiausių produktų, kurių, pavyzdžiui, pieštuko kaina gali siekti ir pusę euro ar eurą ir jis bus nuostabus, niekuo nesiskirs nuo to, kuris kainuoja 30 eurų ar daugiau. Aš mėgstu eksperimentuoti, ieškoti naujų kosmetikos priemonių.“

"Camelia" nuotr.
"Camelia" nuotr.

Spalio mėnesį vaistinių tinklams „Camelia“ įvedus į rinką dekoratyvinės kosmetikos „Ingrid“, „Golden Rose“ ir „Delia“ prekės ženklus, kosmetikos asortimentas pasipildė net 700 naujų produktų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai