Garsios moterys apie tapimą mama: „Labiau mylėti neįmanoma“

ŽURNALAS TELEFONE
Rūta Mackevičiūtė ir Baiba Skurstene-Serdukė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-02 12:04
„Tik mamos supras“, – šis pasakymas išties kartais tinka tik tuomet, kai kalba pasisuka apie vaikus. Apie rūpestį, išgyvenimus dėl jų ateities ir dabarties. Juk meilė vaikams – beribė, o noras kiekvieną jų gyvenimo akimirką paversti gražia ir įsimintina pačių mamų poreikius neretai nustumia į šalį.
Tatjana Lavrinovič / Asmeninio albumo nuotrauka
Tatjana Lavrinovič / Asmeninio albumo nuotrauka

Laimingiausia gyvenime

„Patys dar negalime patikėti ta laime“, – prisipažįsta balandžio 12-ąją ketvirtos atžalos susilaukusi tituluota gražuolė Tatjana LAVRINOVIČ (36). Dabar ji – Danielio (14), Dominiko (11), Emily (7) ir Kristiano mama. 


„Keturi vaikai – skamba neįtikėtinai. Mes dar negalime to suvokti. Didelė šeima – labai didelis džiaugsmas, – sako krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus žmona. – Visi mūsų vaikai – be galo skirtingi. Ir mes, kai jie gimė, vis keitėmės, pamažu brendome, įgijome patirties, su kiekvienos atžalos atėjimu buvome vis kitokioje gyvenimo situacijoje. Labai norėjau, kad vaikai būtų išoriškai panašūs, bet to nenutiko. Vos gimęs Kristianas iš pirmo žvilgsnio buvo Danielio kopija. Tačiau bruožai keičiasi. Kol kas jo akys – kaip mano ir vyriausiojo sūnaus, nosis, smakras – kaip Dominiko, o lūpos – kaip Emily. Tačiau visi kartoja, kad jis labai panašus į mane. Kšištofui sakiau, kad jis išlepino dukrą, dabar mano eilė – išlepinsiu sūnų.“

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai