Garsios mamos su vaikais tapo modeliais – žengė „Tiulio fėjos“ podiumu

Inga Stumbrienė su dukra Estela, Julija Žižė su dukra Lėja, Indrė Stonkuvienė su dukra Cecilija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-12 19:45
Šeštadienio vakarą dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, vadovaujanti mados namams „Tiulio fėja“, pristatė proginių suknelių kolekciją „Veidrodžių karalystė“. Dizainerės drabužius demonstravo ne tik profesionalūs modeliai, bet ir podiumu žengusios garsenybės: vienos – su savo mamomis, kitos – su atžalomis.

Proginių suknelių kolekciją „Veidrodžių karalystė“ dizainerė V.Jakučinskaitė pristatė šeštadienio vakarą. Išvysti jos darbus savo akimis, taip pat ir įvertinti panoro gausus garsenybių būrys.

Garsių žmonių netrūko ir ant podiumo. Dar prieš pristatydama kolekciją V.Jakučinskaitė nesyk akcentavo, kad naujaisiais darbais nori kalbėti apie motinos ir dukros ryšį. O kas geriau tai atspindės, jei ne tikros podiumu žengusios mamos ir dukros?

Naujaisiais V.Jakučinskaitės modeliais tapo kartu su dukra Estela podiumu žengusi Inga Stumbrienė, su dukra Cecilija pasirodžiusi aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, dar visai mažytę dukrelę Lėją publikai parodė ir podiumu žengusi dizainerė Julija Žižė, su sūnumi Ajumi „veidrodžių karalystėje“ pasirodė Patricija Gadžijeva.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Modeliais tapo ir grupės „Pinup girls“ vadybininkė Neringa Zeleniūtė su vienturte dukra Gabriele, aktorė Agnė Grudytė podiumu ėjo su dukra Ieva.

Tuo tarpu užaugti spėjusios dukros podiumu žengė su savo mamomis. Pavyzdžiui, duetu su mama podiumu žengė profesionalus modelis Karolina Toleikytė, taip pat – Gabrielė Martirosianaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Be abejonės, finaliniu pristatymo akcentu tapo pačios V.Jakučinskaitės pasirodymas ant podiumo. Ji svečiams pasirodė su savo dukromis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Madai ištikimos garsenybės svečiavosi Viktorijos Jakučinskaitės „veidrodžių karalystėje“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai