Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais

Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Stilius – kiekvienos moters būdas išreikšti save, pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus. Tačiau vis dažniau mada besidominčias moteris galime pamatyti vilkinčias tuos pačius prekinius ženklus ar net identiškus mados namų drabužius ir aksesuarus. Vykstant globalizacijai ir greitai kintant tendencijoms, savęs per daug kaltinti nereikėtų, juolab, kad kiekviena moteris stilių kuria savaip. Būtent apie tai pasakoja ir Vaida Vaičiulienė, prekinio ženklo „Le SLAP” bendraįkūrėja, kuri kartu su verslo partnere Jūrate Juozaitytė-Žadeikienė nusprendė pakalbinti savo klientes, klausdamos, kaip jos stilizuoja tą pačią porą džinsų iš jų įkurto prekinio ženklo.

Stiliaus patarimams buvo pasirinktos stilingiausios Lietuvos moterys: makiažo guru Deimantė Kazėnaitė, mados tinklaraštininkės Gabija Varnaitė ir Kamilė Dambrauskaitė, „Le SLAP” įkūrėjos Vaida Vaičiulienė ir Jūratė Juozaitytė-Žadeikienė, mitybos specialistė ir sveiko maisto rinkinių „7-Pack” įkūrėja Ugnė Katelynienė bei mados žurnalistė Eglė Balčiūnaitė-Babunašvili. 

Nors moterys dirba skirtingose srityse, tačiau kiekviena jų – daugeliui Lietuvos merginų diktuoja mados tendencijas, todėl šiuo mados eksperimentu norėta palyginti, kaip skirtingai vieną džinsų porą gali sustilizuoti kiekviena iš moterų.

Deimantė Kazėnaitė pataria rengtis patogiai, integruojant mados tendencijas

Visažistė Deimantė Kazėnaitė pasakoja, kaip nusprendė stilizuoti „džinsų porą: „Pasirinkau trumpus marškinėlius, odinę striukę ir kedus, nes man patinka atrodyti žaismingai, bet kartu jaustis patogiai. Taip pat mėgstu klasikines spalvas, todėl rudas odinis švarkelis vienas mano labiausiai nešiojamų drabužių spintoje.” 

Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais / Organizatorių nuotr.

Makiažo ekspertė Deimantė savo „Instagram” paskyroje sekama ne tik dėl makiažo paslapčių, bet ir gerai apgalvotų ir daugeliui merginų įperkamų aprangos derinių. D.Kazėnaitė pasakoja, kad stilius turi būti patogus, tačiau kartu ir nenuobodus. Todėl ji siūlo atkreipti dėmesį į lengvai pritaikomas tendencijas ir mažas detales, kaip kad trumpesni marškinėliai ar unikalus džinsų modelis.

Tinklaraštininkė Kamilė Dambrauskaitė pataria nepamirštanti klasikinių taisyklių

Įdomiais ir netradiciniais stiliaus pasirinkimais savo sekėjus stebinanti mados tinklaraštininkė Kamilė Dambrauskaitė pasakoja, kad jai svarbu laikytis ir mados taisyklių, o ne tik jas laužyti. Kamilė pasakoja: 

Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais / Organizatorių nuotr.

„Mano stilius iš tiesų klasikinis, tad net kai nešioju džinsus, visuomet noriu palikti dalelytę klasikos ir derinti džinsus prie švarko. Šiam įvaizdžiui pasirinkau baltos spalvos švarką, kuris visuomet derės prie juodų drabužių. O raudonos spalvos aukštakulnius pasirinkau kaip aprangos akcentą. Raudona, juoda, balta – tai visuomet puikiai tinkančių spalvų trio.”

Vaida Vaičiulienė – ir vyro spintoje galite rasti reikiamų detalių

Prekinio ženklo bendraįkūrėja Vaida Vaičiulienė aptardama savo sukurtą stilių pasakoja, kad dievina laisvus rūbus. Todėl ir šiam įvaizdžiui su džinsais pasirinko „per didelį“ švarką su kvadračiukais, kuris dabar labai plačiai madoje naudojamas raštas. 

Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais / Organizatorių nuotr.

Vaida taip pat priderino ir modernius baltos spalvos sportbačius, kurie sukuria madingą gatvės stiliaus įvaizdį. „Ne paslaptis, kad dažnai „pasirausiu” ir vyro spintoje – šis švarkas ne išimtis, o „oversize“ kirpimo siluetas puikiai dera su džinsais. Kadangi džinsai yra siaurėjančio modelio, tad šis derinys lieknina vizualiai,”- pasakoja Vaida.

Ugnė Katelynienė: mada man – eksperimentas

„Mada man yra savotiška meno forma – drąsiesiems žmonėms, kurie drabužiams suteikia tokią svarbą ir galią. Priskirčiau save prie tokių – eksperimentuojančių ir drabužiais pasisakančių už laisvę, ieškojimą, vyraujančias tendencijas bei pabrėžiančių stiprios moters vaidmenį visuomenėje.” – pasakoja sveikos mitybos specialistė Ugnė Katelynienė. 

Garsios Lietuvos moterys – puošiasi tais pačiais džinsais / Organizatorių nuotr.

„Todėl ir stilizuojant džinsus derinau netikėtus raštus, spalvas ir medžiagas, nebijojau eksperimentuoti. Įvaizdį kūriau derindama patogius, juodus, lakinius batus, kurie įvaizdžiui prideda tekstūros”- pasakoja Ugnė. 

Skaitykite daugiau