Garsios Lietuvos moterys domėjosi plaukų formavimo tendencijomis

Paul Mitchell tobulų plaukų vakarėlis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-17 20:34
Pirmadienio vakarą Lietuvos įžymybės bei geriausi šalies plaukų stilistai išskirtinio renginio metu turėjo galimybę susipažinti su šio sezono šukuosenų tendencijomis. Specialiai renginiui į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės atvykę „Paul Mitchell Systems“ atstovai surengė tikrą madų šou ir renginio svečiams pademonstravo meistriškas plaukų formavimo subtilybes.

„Mes kuriame ne tik profesionalias plaukų priežiūros priemones, bet ir sujungiame plaukų stilistus iš viso pasaulio į vieną didelę bendruomenę. Lietuvoje yra daug profesionalių, puikiai savo darbą išmanančių plaukų stilistų. Todėl, ieškodami naujų prekės ženklo plėtros galimybių, pasirinkome būtent šią rinką. Dirbti su Lietuvos meistrais mums tikras malonumas,“ – komentuoja „Paul Mitchell Systems“ atstovas Jason Dunn.

„Paul Mitchell Systems“ atstovai renginio svečiams papasakojo apie šio sezono plaukų formavimo tendencijas, o žymiausia prekės ženklo plaukų stilistė bei edukatorė Harriet Barber pademonstravo kaip sukurti tris skirtingus įvaizdžius. Vakaro metu svečių dėmesio centre atsidūrė trys žavūs modeliai: Maria Randers, Patricija Butkutė bei Danielė Krisiulevičiūtė.

„Šį sezoną madingas subtilumas ir natūralumas. Būtent todėl šio vakaro įvaizdžiams pasirinkome švelnius, šiltus, Kalifornijos kraštovaizdį primenančius tonus. Lengvai krentančios bangos sukuria natūralų, laisvą, vasarišką stilių. Tokia netvarkinga, natūraliai krentanti šukuosena šį sezoną karaliaus tiek ant aukštosio mados podiumo, tiek gatvėse,“ – komentuoja J. Dunn.

Plaukų priežiūros ir formavimo priemonių prekės ženklas „Paul Mitchell Systems“ buvo įkurtas dviejų nepažįstamųjų iniciatyva. Atsitiktinai susitikę viename Kalifornijos paplūdimyje jie nusprendė sukurti tris produktus, kuriuos dėl kokybiškos sudėties ir prieinamos kainos pamėgtų visi neabejingi plaukų grožiui ir sveikatai. Prieš beveik 40 metų įkurtas amerikiečių prekės ženklas dabar yra vertinamas plaukų meistrų visame pasaulyje. Ši kompanija taip pat išsiskiria dėl savo griežtos pozicijos netestuoti savo gaminių su gyvūnais bei labdaringos veiklos remiant įvairias sporto, gyvūnų apsaugos ir kirpėjų iniciatyvas visame pasaulyje. Oficialus „Paul Mitchell Systems“ priemonių platintojas Lietuvoje – „Grožio Spektras“

Progos susipažinti su plaukų formavimo tendencijomis nepraleido žymios Lietuvos moterys: Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė, modelis Simona Starkutė, vizažistė Neringa Čukinienė, dainininkė Anžela Admovič-Gečienė, miss Lietuva 2013 Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, nuomonės formuotojos Inga Žuolytė, Darja Kotelnikova, verslininkė Dovilė Urbanaitė ir daugybė kitų.

Naujausi straipsniai