Garsios Lietuvos moterys domėjosi dermatologinės kosmetikos naujovėmis

Grožio pusryčiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-20 13:44
Ankstyvą trečiadienio rytą žymios moterys rinkosi susipažinti su dermatologinės kosmetikos prekės ženklu „Dermedic“. Specialiai šiam renginiui į Lietuvą atvyko ir prekės ženklo atstovė Karolina Bazela.

K. Bazela renginio viešnioms pristatė dermatologinės kosmetikos rinkos tendencijas bei supažindino su „Dermedic“ produktais. Svečiai nepraleido progos pabendrauti su specialiai į renginį atvykusia prekės ženklo atstove bei išbandyti pristatytas priemones.

Progos susipažinti su dermatologinės kosmetikos prekės ženklu nepraleido modelis Simona Starkutė, dainininkė Ingrida Martinkėnaitė, vizažistė Neringa Čukinienė, tinklaraštininkės Indrė Trusovė, Kamilė Kanapeckaitė, Darja Kotelnikova ir kitos.

Grožio pusryčiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Grožio pusryčiai/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Eurovaistinės“ sveikatos ir grožio prekių grupės vadovė Leandra Rėksnienė pastebi, kad dermatologinės kosmetikos poreikis sparčiai didėja: „Šiuolaikinis gyvenimo tempas, aplinkos tarša ir stresas didina odos jautrumą. Daugėja žmonių, kurių oda netoleruoja kosmetikoje esančio alkoholio, kvapiųjų medžiagų bei konservantų. Todėl dermatologinės kosmetikos paklausa nuolat auga, žmonės vis labiau linkę rūpintis sveika savo išvaizda, siekia gauti ne tik laikiną gražios odos efektą, bet ir spręsti estetines odos problemas.

Džiaugiamės, kad dermatologinės kosmetikos pasaulis nuolat tobulėja ir vystosi. Ilgametę patirtį rinkoje turintis prekės ženklas „Dermedic“ suteiks galimybę įsigyti kokybiškus produktus, kurie sukurti bendradarbiaujant su dermatologais ir biochemikais. „Dermedic“ dermatologinė kosmetika bus puikus pasirinkimas jautrią odą turintiems mūsų klientams.“

Naujausi straipsniai