Garsios lietuvės pristatė vestuvinių suknelių kolekciją iš lino: kai kurie modeliai stebina seksualumu

Fotosesijos akimirka / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-13 15:49
„Nuotraukose jos atrodo gražiai, bet kai pamatai gyvai... jos – pasakiškos!“ – taip kalbėjo žinomos moterys, dalyvaujančios po kelių mėnesių Lietuvoje duris atversiančių mados namų „Zolotas Baltic“ Palangoje surengtoje vestuvinių suknelių fotosesijoje.

Jas itin sužavėjo rankų darbo grožybės iš lino, sukurtos Graikijos meistrų.

Gintarė Songailė, Neringa Šiaudikytė, Viktorija Šaulytė, Gerda Žemaitė, Sandra Kniazevičiūtė, Neringa Norbutaitė Mažeikienė, Gabrielė Laškaitė, Oksana Šklėriūtė, Gabrielė Gutt penkių žvaigždučių viešbutyje „Vanagupė“ įsikūrė antradienį. Vienoje gražiausių pajūrio vietų, kur neretai fotosesijas rengia ir jaunavedžiai, buvo ne tik ilsimasi, bet ir mėgaujamasi virtuvės šefo Sauliaus Šikšnio kurtais išskirtiniais patiekalais. Pačioje „Vanagupėje“ vyko ir dalis „Zolotas Baltic“ suknelių įamžinimo darbų.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Fotosesijos dalyvės, įsikūrusios joms paruoštuose vienviečiuose kambariuose, buvo palepintos ir dovanomis – Ivetos Norbutaitės kurtais auskarais, specialiai nuotakoms kurtais eteriniais aliejais, lietuvių kvepalų kūrėjų „Aromika“ šedevrais bei ypatingu mokslininkų pasiekimu vadinamomis „Lecler“ veido kaukėmis, kurių šilko ir medvilnės audinio lakštai prisotinti veikliosiomis medžiagomis.

Gėlių vainikus, kuriomis puošėsi kai kurios fotosesijos dalyvės, nupynė floristas Modestas Vasiliauskas, o lininių vestuvinių suknelių grožį papildė I. Norbutaitės aksesuarai.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Esu demonstravusi 12 vestuvinių suknelių. Vieną iš tų, kuriomis tenka pasidžiaugti Palangoje, tikrai būčiau pasirinkusi antrai savo vestuvių dienai“, – patikino verslininkė, krepšininko Darius Songailos žmona Gintarė.

Merginų įvaizdžiu rūpinosi visažistės Gintė Ramutytė, Ugnė Sivolovaitė ir Laura Kubilienė bei plaukų stilistas Karolis Murauskas. Keturių dalių fotosesijoje joms pozuoti teko prieš fotomenininko Viktoro Morozovo bei operatoriaus Mariaus Grybausko objektyvus.

„Ne tik suknelės, bet ir fotosesijos atmosfera ypatinga! Laukia nesulaukiu kada galėsiu pamatyti jos rezultatus!“ – sakė pastaruoju metu dažnai užsienyje viešinti ir svečiose šalyse savo naujų dainų vaizdo klipuose besifilmuojanti N. Šiaudikytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai