Klinikos gimtadienyje žinomus svečius pasinerti į jausmų džiazą pakvietė Eglė Jackaitė

Kauno WLP klinikos šventė / Ritos Lu nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-25 11:59
Prieš dvejus metus prabangų atidarymą surengusi Kaune garsi WLP klinika vėl pakvietė išskirtinius svečius į puotą – šįkart atšvęsti Solveigos Kelbauskienės įkurtos įstaigos gimtadienį. Burbuliukai, gurmaniškas maistas, gėlių kompozicijos, žvakės, subtilūs desertai ir jausmų džiazas – tokia buvo juodai balto vakaro, kurio atmosferą kūrė aktorė Eglė Jackaitė ir saksofonistas Vytautas Labutis, programa.

„Svarbią man dieną greta norėjau matyti tuos žmones, kurie su manim yra ne tik kada lengva, bet ir sudėtingomis akimirkomis“, - sakė renginio kaltininkė S. Kelbauskienė.

Ji patikino – svečiams norėjo padovanoti išskirtinį vakarą, kuris būtų kupinas ne tik kruopščiai paruoštų vaišių, bet ir gyvos muzikos, eilių, pokalbių bei emocijų.

„Jausmai padeda mums jausti gyvenimą, todėl būtent jie yra didžiausia mūsų dovana ir turtas... Jausmus reikia mokėti žadinti, pažinti ir branginti...“, - patikino E. Jackaitė, autorinę savo programą, paruoštą kartu su vienu ryškiausių Lietuvos džiazo atstovų V. Labučiu, pristatysianti ir plačiai auditorijai lapkričio 10 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyksiančiame renginyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai