Garsios grupės lyderis Liamas Gallagheris savo pareiškimais apie narkotikus siutina pasaulį

Liamas Gallagheris švenčia 41-ąjį gimtadienį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-21 13:09
Nepastovus elgesys, savitas dainavimo stilius ir įžūlus bendravimas su pasauliu Liamą Gallagherį (45) iškėlė į muzikos žvaigždžių padangę. Visai neseniai vyras prisipažino, kad su narkotikais jis vis dar turi problemų, o savo vaikų niekuomet neteistų už... Eksperimentavimą.

Nepaisant visų liūdnų gydytojų prognozių grupės „Oasis“ lyderis prisipažįsta ir toliau vartojantis narkotikus, o kai kalba pasisuka apie keturiems jauniems vaikams rodomą nekokį tėvelio pavyzdį, Liamas atviras: „Negaliu jiems sakyti, nevartokite narkotikų, nes aš pats tą darau.“

Liamas turi keturis vaikus: Lennoną (18), Molly (20), Gene (16) ir mažąją Gemmą (4).

Lennono mama yra garsus anglų modelis ir aktorė Patsy Kensit, o Gene – grupės „All Saints“ dainininkė Nicole Appleton.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nicole ir Liamas susituokė 2008 metais. Po penkerių metų jų santuoka subyrėjo ir po to buvo pranešta, kad Liamas Gallagheris susilaukė dar vienos dukters su JAV žurnaliste Liza Ghorbani.

Viename interviu „Oasis“ lyderis prisipažino, kad su vienu vaiku, Molly, kurios mama muzikantė Lisa Moorish, jis niekuomet nebuvo susitikęs.

Šiuo metu dviprasmiškai vertinami visi Liamo pareiškimai. Vienas jų, kad nereikia vartoti PER DAUG narkotikų bei alkoholio. Skandalistas leidžia suprasti – vartokite atsakingai. Tai, daugumos internautų nuomone, peržengia sveiko proto ribas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai