Garsioji „X Faktoriaus“ pora Anžela Adamovič su Žygimantu Geču mažuosius pirmagimio „gimtadienius“ pažymi savitai

„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-13 09:00
„Šiandien Žakui yra jau penki mėnesiai ir dvi dienos. Per mažuosius „gimtadienius“ neperkame tortų ar keksiukų, bet laikomės kitos savo sukurtos tradicijos“, – sakė garsioji „X Faktoriaus“ pora Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas, šeštadienio vakarą apsilankę Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiuose muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“.
Pasižmonėti jaunus tėvelius šįkart išleido dainininkės mama. „Darbo dienomis sūnaus priežiūra daugiausiai tenka man. Savaitgalis – tėčio laikas. Žinoma, mums padeda ir tėvai, kurie mus jau yra išleidę ir į kiną, ir švęsti Naujųjų metų“, – sakė Andžela.

Nors teoriškai pora yra pasiskirsčiusi buvimo su pirmagimiu laiką, iš tiesų juo nuolat rūpinasi abu.

Andžela su šypsena prisimena, jog didžiausiu vaikučio priežiūros iššūkiu tapo pirmosios maudynės – tiek ji, tiek Žygis tuomet labai nerimavo.
„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“
„Lietaus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“

„Kitą dieną atlikdami tą pačią procedūrą abu niekaip negalėjome suprasti, kodėl mums buvo taip nedrąsu“, – prisiminė jauna mama. Sūnelis, anot jos, panašus į abu. Berniukas yra aktyvus ir auga lyg ant mielių. Žygis dar prieš žinią apie pirmagimio laukimą iš draugų buvo gavęs dovanų krepšinio kamuolį.

„Jį nuo pat mažylio gimimo pavadinome Žako kamuoliu ir kiekvieną mėnesį abu kartu nufotografuojame. Tik gimęs sūnus buvo kiek mažesnis už Žygio dovaną, o dabar jau yra gerokai ją praaugęs“, – pasakojo Andžela. Kaip auginti atžalą ji tariasi tik su specialistais. Jokių mamoms skirtų forumų dainininkė neskaito.

„Juk vaikai yra individualūs ir tik savo srities žinovai, profesionalai gali kompetentingai patarti, kaip vienu ar kitu atveju elgtis“, – sakė pašnekovė.

Nors sūnelį namuose palieka su mylimais žmonėmis, vis tiek dėl jo nerimauja ir telefono iš rankų nepaleidžia. „Tikėtina, kad taip elgsiuosi ne tik kol jis mažas, bet ir kai jam sukaks penkiolika ar dar daugiau!“, – juokėsi jauna mama.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama