Garsiausias pasaulio meilužis Jeremy Meeksas sugebėjo išduotą žmoną įskaudinti dar kartą

Jeremy Meeksas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-15 10:19
Pasaulis neatsistebi seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluojamo modelio Jeremy Meekso (33) išdavystės istorija. Dabar jis tituluojamas ir garsiausiu išdaviku.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Penktadienį, liepos 14-ąją, jis nufotografuotas su britų paveldėtoja Chloe Green (26) viename Los Andželo viešbučių – pora gulinėjo prie baseino, šėlo jame ir aistringai bučiavosi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tądien jo žmona Melissa Meeks šventė gimimo dieną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jeremy Meeksas vos prieš keletą dienų su žmona nusprendė skirtis. Melissa negalėjo atleisti jam neištikimybės, kurią patvirtinančios nuotraukos apskriejo visą pasaulį.

Žmonės.lt primena, kad vyras kurorte užmezgė romaną su Chloe Green – vieno turtingiausių Didžiosios Britanijos žmonių Philipo Greeno dukra, kuriai priklauso kompanijos „Topshop“, „Dorothy Perkins“ ir „Burtons“.

Apie tai, kad vyras bučiuojasi su kita moterimi modelio žmonai Melissai Meeks buvo pranešta dar jam viešint Turkijoje.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Moteris buvo įsitikinusi, kad vyras į Turkiją išvyko dirbti – apie Chloe Green ji nebuvo girdėjusi.

„Mūsų santuoka nebuvo tobula, bet maniau, kad ją galima išsaugoti. Pykstu ant abiejų – tai, ką jie padarė, sugriovė mano gyvenimą“, – sakė Melissa.

Pora kartu pragyveno aštuonerius metus, susilaukė sūnaus, dar du vaikus Melissa turėjo iš ankstesnės santuokos. Melissa laukė Jeremy išeinančio iš kalėjimo – buvo įkalintas 27 mėnesiams.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Jeremy Meeksas išgarsėjo dar 2014-aisiais, kai buvo sulaikytas per policijos reidą Kalifornijos valstijoje. Šio miesto policijos paskyroje feisbuke buvo paviešinta jo nuotrauka, ir nelegaliu ginklų laikymu, dalyvavimu gatvės gaujų veikloje kaltintas jaunas vyras tapo tikra interneto sensacija.

Seksualiausiu pasaulio nusikaltėliu pramintam J.Meeksui prieš kopiant į mados Olimpą teko atlikti bausmę – ne pirmą sykį už grotų patekęs gražuolis (jau buvo devynerius metus kalėjęs už ginkluotą apiplėšimą ir dvejus metus už žiaurų nepilnamečio sumušimą) tąkart buvo nuteistas kalėti 27 mėnesius. Vis dėlto už gerą elgesį jis buvo paleistas anksčiau laiko.

Intriguojančias Jeremy Meekso ir Chloe Greene nuotraukas galite pamatyti čia.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai