Garsiausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys prabilo apie vestuves

Danas Rapšys/ Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-27 16:59
„Jei pasiseks olimpiadoje, vestuvių galite laukti šiais metais, o jei nepasiseks, tada – nebe“, – praėjusį ketvirtadienį apdovanojimuose „Žmonės 2020” sakė Danas Rapšys.

Praėjusių metų gruodį, prieš pat Naujuosius metus, 24–erių sportininkas pasipiršo mylimajai Jurintai, su kuria kartu skaičiuoja jau devynerius metus, tad nieko stebėtino, kad vienas laukiamiausių įvykių – garsaus plaukiko vestuvės, nors pats jis teigia to nesureikšminantis. „Kai esi su žmogumi, kurį myli, ar tas žiedas bus, ar vestuvės, tu vis tiek su juo būsi“, – sakė Danas.

Danas Rapšys į sceną per „Žmonės 2020“ apdovanojimus žengė dukart/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Danas Rapšys į sceną per „Žmonės 2020“ apdovanojimus žengė dukart/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Danas – vienas daugiausiai dėmesio sulaukusių žmonių vakaro metu. Metų sportininku pernai pripažintas, ir „Žmonės 2020“ apdovanojimuose tokiai pačiai nominacijai nominuotas plaukikas Danas Rapšys Metų sportininku tapo ir šiemet. Prieš pat apdovanojimus jis neslėpė, kad tikisi laimėti. Vaikinui atiteko net du – ne tik Metų sportininko, bet ir svarbiausias – Metų žmogaus – apdovanojimas. Iš kart po įteikto apdovanojimo kalbintas vyras, neslėpė nuostabos ir sunkiai rinko žodžius.

„Čia buvo vau... Buvau nei pasiruošęs, nei galvojau, kad toks apdovanojimas bus, tai esu tikrai labai nustebęs... Malonu, kad mūsų darbai atsiperka“, – sakė Danas. Paklaustas, kam ir už ką labiausiai norėtų padėkoti, sportininkas teigė, kad visiems žmonėms, kurie prie jo laimėjimų prisidėjo ne tik darbu, bet ir palaikymu.

Visą interviu žiūrėkite gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Naujausi straipsniai