Garsiam Lietuvos gitaristui – kaltinimai merginų išnaudojimu: vyras tai vadina šmeižtu

Garsiam gitaristui – merginų kaltinimai išnaudojimu / Shutterstock ir susirašinėjimo nuotr.
Autorius: 15min, Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-04 14:13
Antradienio popietę portalą Žmonės.lt pasiekė Justina prisistačiusios merginos laiškas, kuriame ji kaltina žinomą Lietuvos grupių ir atlikėjų gitaristą seksualiniu išnaudojimu. Susisiekus su pačiu muzikantu, šis kaltinimus pavadino šmeižtu, tačiau leido suprasti, kad į redakciją kreipusis mergina jam yra žinoma.

Išplatintame pranešime mergina prisistatė Justinos vardu ir teigė, kad nukentėjusių nuo žinomo bosisto (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red. past.) yra kur kas daugiau ir visos jos – vos iki 25 metų amžiaus.

„Jis slėpė savo amžių. Man yra 19 metų, o jam – beveik 40. Spaudė siųsti nuotraukas, vaizdo įrašus, vulgariai susirašinėjo“, – laišką pradėjo mergina.

Justina istoriją paviešino ir socialinių tinklų paskyrose. Anot jos, po to esą atsiliepė ir daugiau nukentėjusiųjų nuo muzikanto. „Aš jau ne viena – paviešinus šią žinią jau yra daug merginų, nukentėjusių nuo jo ir patyrusių moralinį pažeminimą, kai pasinaudojęs palikdavo ar pradingdavo kaip į vandenį. Turime begalę įrodymų, susirašinėjimų, vaizdo įrašų, nuotraukų“, – tikino ji.

Justina pridūrė, esą merginomis buvo naudotasi ir siekiant ne tik seksualinės, bet ir finansinės naudos.

„Su merginomis pradėjus dalintis, paaiškėjo daugiau pikantiškų detalių, tokių kaip jo spaudimas išsiimti verslo liudijimus ir koncertinę veiklą rašyti per jaunas merginas, kad jis išvengtų mokesčių naštos, nors visus metus buvo „darbo biržoje, – rašoma laiške. – Taip pat pasiekė žinia, kad jis vartoja kažkokius vaistus ar psichotropines medžiagas. Nenoriu, kad didžiojoje Lietuvos scenoje būtų tokie žmonės, kurie už savo veiksmus neatsako.

Jis turi būti pavyzdys vyrams ir jaunuoliams, bet moterys jam yra tik įrankis patenkinti vyriškus įgeidžius. Beveik visos merginos iki 25 metų, kadangi visoms buvo meluojama. Labai prašau pagalbos ir viešumo, kitaip nežinau, kas dar padės. Daug merginų nori likti anonimiškos, bet aš nebijau. Jis visada rasdavo būdą kaip išsisukti nuo atsakomybės. Tam turi ateiti pabaiga.“

Garsiam gitaristui – merginų kaltinimai išnaudojimu / Socialinių tinklų nuotr.
Garsiam gitaristui – merginų kaltinimai išnaudojimu / Socialinių tinklų nuotr.

Dėl išsamesnio komentaro 15min susisiekė su pačia Justina. Ji pasakojo su minimu bosistu susipažinusi maždaug prieš mėnesį.

„Jis man pasirodė simpatiškas, tai net nebūčiau pagalvojusi, kad kažkas tokio gali atsitikti. Tuo metu jis man atrodė jaunesnis, todėl galvojau – gerai, pabandysiu. Pakviečiau jį į draugus feisbuke ir tada jis man pradėjo rašinėti taip, lyg mes būtume pažįstami daug metų. Nei jis klausinėjo apie mane, nei kažką kito. Manau, jis turi visame tame patirties, tai mane greitai suviliojo, jog aš greitai prie jo prisiriščiau“, – apie pažintį su muzikantu 15min pasakojo mergina.

Justinos teigimu, tuo metu ji išgyveno sunkų laikotarpį ir ieškojo žmogaus, su kuriuo galėtų pasikalbėti. Būtent minimas muzikantas juos ir tapo – jis merginai pasirodė rūpestingas, atviras.

Skatino siųsti intymias nuotraukas

„Aš jau nuo pirmųjų minučių pasitikėjau, nes galvojau, kad kažkas bus kitaip negu anksčiau. O jis, pasinaudodamas mano tokiu trapumu, jautrumu, kad čia man yra blogai, apsimetė, pasakė, jog bus visada šalia, jei kažko reikės, kad atvažiuos. O aš juo ir patikėjau“, – pasakojo ji.

Anot Justinos, netrukus vyras jai pasakė, kad jam yra 29 metai, pradėjo skatinti siųsti intymias nuotraukas, o ir pats kelias atsiųsdavo iš vonios. Vis dėlto pirmo susitikimo metu, kai muzikantas atvažiavo pas Justiną, ji esą jau pradėjusi įtarinėti, kad kažkas su juo ne taip.

„Iš tikrųjų buvo keista, kai jį pamačiau, galvojau, ar čia tikrai 29 metų vyras. Kažkokia bloga nuojauta aplankė. Bet galvojau – gerai, tokį kelią važiavo, nes esu iš Šiaulių, jis iš Vilniaus, tai tikrai nesakysiu, kad važiuotų atgal. Ir jis, tik įėjęs pro duris, net nepraėjus 10 minučių, pradėjo prie manęs lįsti, versti daryti tai, ko aš nenorėjau“, – 15min kalbėjo mergina.

Smurtą patyrusi mergina / Shutterstock nuotr.
Smurtą patyrusi mergina / Shutterstock nuotr.

Vis dėlto į policiją ji nesikreipė, nes, kaip teigė, galvojo, kad turi per mažai įrodymų, manė, kad ja vis tiek niekas nepatikės.

„Aš jam sakiau, kad nenoriu, bet jis vis tiek darė savo. Vėliau asmeniškai parašiau žinutes, kad taip elgtis negalima, bet jis visiškai nereagavo, o tada dar kartą susitikome ir viskas buvo taip pat. Iš pradžių galvojau, kad esu viena, todėl nesikreipiau į policiją, bet vėliau ieškojau daugiau informacijos per draugus, pažįstamus, ir pamačiau, kad mūsų yra daugiau“, – tikino pašnekovė.

Tačiau pati mergina jokių įrodymų iki šiol neturi pasilikusi. Visos žinutės, susirašinėjimai buvo ištrinti. Galiausiai, atradus kitas esą nukentėjusias merginas ir jų paprašius įrodymų, šios jai pateikė susirašinėjimus.

„Nukentėjusių – virš šimto“

„Susirašinėjau su kitomis merginomis, tai iš pradžių jis joms aiškino, kad jam 30 metų, o po pusės metų bendravimo su kita mergina pasakė, kad jam – 39. Turime su jomis bendrą susirašinėjimą. Ir ne viena mergina gali patvirtinti mano žodžius. Merginos nesikreipė, nes įrodymų neturėjo ir galvojo, kad yra vienos.

Susipažinau su keliais pažįstamais, kurie pasakė, kad tokių merginų yra daugiau. Kai kurios nesutiko kalbėti, gal bijojo, gal nuoskauda liko. Jų yra virš 100. Aš nebūčiau kreipusis į žiniasklaidą, jei būtų tik vienetai. Viena mergina man pasakojo, kad jis tuo užsiima jau virš 10 metų ir sakė jam, kad vis tiek tam ateis galas“, – 15min kalbėjo Justina.

Susirašinėjimo žinutės:

Gitaristo komentaras

Žmonės.lt susisiekus su žinomu grupių ir atlikėjų bosistu, šis nesutiko komentuoti situacijos, tačiau leido suprasti, kad į redakciją kreipusis mergina Justina jam yra žinoma.

„Tai yra šmeižtas, daugiau nieko nenoriu komentuoti. Šiuo metu su ja viską aiškinasi policija“, – Žmonės.lt sakė muzikantas.

Gitaristas / Shutterstock nuotr.
Gitaristas / Shutterstock nuotr.

15min dėl šios situacijos kreipėsi komentaro į policiją.

Straipsnis bus papildytas sulaukus atsakymo.

Pagalba telefonu ir internetu visoje Lietuvoje

  1. Jaunimo linija

jaunimolinija.lt
Jaunimui. Paramą teikia savanoriai
Tel. 8 800 28888
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Vaikų linija

vaikulinija.lt
Vaikams. Paramą teikia savanoriai
Tel. 116111
Darbo laikas: I-VII 11–23 val.

  1. Pagalbos vaikams linija

pagalbavaikams.lt
Vaikas ir tėvams, patiriantiems iššūkių. Paramą teikia savanoriai.
Tel.116111
Darbo laikas: I-V 11–19 val.

  1. Vilties linija

viltieslinija.lt
Suaugusiesiems. Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai.
Tel. 116 123
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Pagalbos moterims linija

pagalbosmoterimslinija.lt
Moteris. Pagalbą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
Tel. 8 800 66366
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Linija Doverija

Jaunimui rusų kalba.
Paramą teikia savanoriai moksleiviai
Tel. 8 800 77277
Darbo laikas: kasdien 16–19 val.

  1. Tėvų linija

tevulinija.lt
Tėvams, patiriantiems iššūkių
Paramą teikia profesionalūs psichologai
Tel. 8 800 90012
Darbo laikas: I-V 9–13 val. ir 17–21 val.

  1. Sidabrinė linija

sidabrinelinija.lt
Senjorams. Paramą teikia profesionalūs konsultantai, kalbasi savanoriai, kiti senoliai.
Tel. 8 800 80020
Darbo laikas: I-V 8–20 val.

  1. Krizių įveikimo centras

krizesiveikimas.lt
Suaugusiesiems ir paaugliams. Konsultuoja psichologai. Pirma konsultacija nemokama, vėlesnės mokamos.
Skype: krizesiveikimas; krizesiveikimas1
Darbo laikas: I-V 16–20 val. ir VI 12–16 val.

     10. Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas“

nelikvienas.lt
Tel. 8 604 11119
Darbo laikas: kasdien 18–21 val.

 Informacija iš pagalbasau.lt

Naujausi straipsniai